захисту ваших активів найбільших фінансових ді покриття

Ваша найбільший актив не ваш будинок, ваше здоров’я, або ваша компанія пенсії.

Майже кожен, хто як і раніше працює, ваш найбільший актив вашої здатності приносити дохід. Таким чином, найбільш важливим видом страхування є страхування інвалідності дохід (DI). Вам це потрібно більше, ніж будь-який інший вид страхування – більше життя, здоров’я, житла, або автострахування. Справді, на практиці планування моєї фірми, ми, як правило, набагато більш стурбовані тим, що наші клієнти власний охоплення інвалідності, ніж життя охоплення.

Хоча всі, хто заробляє собі на життя потрібно страхування на випадок інвалідності, згідно з результатами опитування, проведеного Американської федерації споживачів, 82% американських робітників не мають довгострокові втрати працездатності або вважають, що те, що вони недостатні.

Є дві причини, чому:

Причина № 1: Це не станеться зі мною
Б’юся об заклад, ви думаєте, “погані речі” трапляється тільки з іншим хлопцем. Ну, з іншим хлопцем, ти іншого хлопця. Візьмемо такий приклад: 48% всіх іпотечних викупу в США викликані інвалідності. Коли хтось отримує травму або погано, але вони не можуть працювати. Потім вони втратять роботу і, отже, їх дохід. Без доходу, вони не можуть зробити свої виплати по іпотеці і банк перекриває. Якщо ви думали, люди втрачають свої будинки, тому що вони неплатники, алкоголю чи наркоманів, злочинців, або завзятих гравців, подумайте ще раз. Вони хороші, чесні люди, які просто страждають інвалідності.

Хоча тільки 18% працівників вважають, що мають достатній охоплення DI, практично всі домовласники мають страховки на свої будинки. Б’юся об заклад, що ви робите, теж. Тим не менш, ні у кого з дому на вашій вулиці колись згорів? Навряд чи, becuase шанси, що це відбудеться тільки в одному 1200.

Тим не менш, ваші шанси постраждати від інвалідності у віці до 65, один, який триває 90 днів і більше неймовірне 1 з 8. Так що якщо ви думаєте, вона не буде з вами, може бути – просто Mayby – це могло б.

Причина № 2: Це занадто дорого
Без сумніву, DI покриття доріг. Щорічні премії може бути від 1% до 3% від вашого річного окладу. І саме тому багато людей в кінцевому рахунку відмовитися DI страхування. “Я не можу собі цього дозволити”, кажуть вони.

Увімкніть цей аргумент навколо. Причина вам потрібно купити страхування на випадок інвалідності саме тому ви не хочете, щоб купити його.

Ви коли-небудь бачили одного з тих страхових рекламу на нічному телебаченні? “Всього за два долари на тиждень … Ви не можете бути відхилена ветеранів … тільки …” й інших не-сенсу. Така політика тільки дві баксів на тиждень, тому що страхові компанії знають, що вони не збираються платити претензії!

Якщо ви подивитеся на дрібний шрифт, ви побачите, що вигоди протягом перших кількох років, часто обмежуються поверненням премії ви заплатили, за вирахуванням адміністративних витрат. Так як більшість покупців цього жахливого охоплення gizzillion років, носії знати покупці будуть померти, перш ніж вони мають право на позов. Таким чином, носії зібрати $ 2 в місяць, для яких вони не роблять нічого натомість. Ось чому охоплення так дешево. Для перевізника, що $ 2 Premium практично чистий прибуток!

Це основна теза про страхування світі. Політика дешевих, коли страхова компанія знає, що це навряд чи зверне претензії. Однак політика не дорого, коли є висока ймовірність, що ви будете подавати позов. Таким чином, більш дорогі політики, тим більше ви потребуєте захисту.

З тих, хто DI покриття, більшість з них це тільки тому, що це передбачено їх роботодавця. Але охоплення групи має кілька проблем, таких як – визначення цієї групової політики інвалідності є занадто обмежувальним, ваш роботодавець може скасувати покриття в будь-який час; страхова компанія може скасувати благо в будь-який час, якщо ви залишите ваш роботодавець, ви втратите вигоду і вартість покриття може збільшитися. На додаток до цих проблем, червоні прапори піднімаються на дві групи працівників: ті, хто планує залишати свої робочі місця, наприклад, жінки, які хочуть, щоб перестати працювати протягом декількох років, поки вони виховують дітей, і будь-який працівник, який має намір стати підприємцем .