захистити себе від шахрайства медичного страхування

Багато тисяч нічого не підозрюють людей в кінцевому підсумку стати жертвою шахраїв медичного страхування з кожним роком. Несанкціоноване страховики готові продати медичного страхування з низькою вартістю премії, і більшість людей ніколи б не подумала, що є підроблені страхові компанії очікують вкрасти ваші гроші. Нинішня тенденція шахраїв знаходиться на підйомі, підбурюваний все зростаючих витрат на охорону здоров’я, і ​​росте число людей, які не мають страховки. Це призводить до більш осіб шукає кращу пропозицію. Що так багато компаній, що пропонують медичне страхування, як ви кажете, справжніх від шахрайства? Є способи, щоб тримати себе в безпеці від шахраїв і ще заплатити розумну премію.

Перше питання, яке ви повинні задати собі: – Чи є компанії медичного страхування, здається, пропонує політику, яка занадто гарна, щоб бути правдою? Це може бути так. Ви повинні пам’ятати, що медичне страхування є дорогим, тому що медична допомога також дорого. Жертвами шахраїв медичного страхування часто люди, які навколо магазину і думають, що вони знайшли багато, поки вони не подати позов, а потім знайти їх залишають без страховки. Фірм-одноденок зібрали премій, але не передав їх постачальників медичних послуг.

Кожна держава має свої закони, стає правопорушенням працювати страхова компанія без ліцензії, але неліцензійні планах ігнорувати ці правила, у тому числі нормативів платоспроможності, забезпечують компанія має можливість платити претензій застрахованих осіб. Це може бути надзвичайно важким для потенційних клієнтів, щоб побачити червоні прапори, щоб не упустити під час продажу смоли конкретної політики.

Шахраї є професіоналами у своїй справі, тому що дуже часто це, як вони роблять усе своє життя. Вони будуть мати документи, які виглядають ідентично реальної страховика, і створюється враження, що, здається, що справжньою і законною агента. Загальні шахрайства може включати в себе лазівки, щоб переконатися, що вони продають насправді не страхування. Це означало б, це дисконтна програма якийсь. Ці люди можуть зв’язатися з вами по телефону, пропонуючи знижки для людей, які з тієї чи іншої причини, не можуть претендувати на реальне страхування. Також будьте обережні, якщо агент згадує їх плану буття “перестрахувалися”. Це правда, що деякі законні страхові компанії мають перестрахування, щоб захистити себе, але вона ніколи не згадується при спробі продати страхування клієнту.

Якщо ви повинні заощадити гроші на страхування, замість того, щоб з самої дешевої політики, підійміть франшиз і застрахувати себе такі елементи, як стоматологічні та бачення догляд. Ви також можете придбати поліс, який змушує вас платити за дурницю себе, але охоплює більш серйозні захворювання і госпіталізації.

Шахрайства медичного страхування не легко виявити. Страхування є складним об’єктом і шахраї можуть спробувати скористатися вашим невіглаством. Тому, важливо знати якомога більше про медичне страхування перед покупкою плану. Зробіть своє дослідження. Weiss Ratings, агентство Флориді яка зробила собі ім’я, будучи жорстко на страхові компанії можуть здійснювати пошук компанії всього за $ 15. У них є безкоштовний номер – 1-800-289-9222.

Якщо хтось дзвонить ваш будинок і намагається продати вам формою медичної допомоги або медичного страхування, взяти те, що у вас є знання і задати стільки питань, як ви можете думати про. Будь-яка ознака того, що це може бути підробленої страховика повинні бути прийняті для регуляторів державного страхування для проведення розслідування. Ви могли б врятувати себе та інших від можливості стати жертвою.