захистити себе від грошовими втратами з авто страхування

Страхування автотранспортних засобів Леланд NC захищає вас від грошової втрати, якщо у вас є аварії. Це договір між вами, а також страхову компанію. Ви згодні платити премії і страховик погоджується сплатити втрати, як показано на вашої політики. Авто страхування пропонує майна, медичне та страхування відповідальності:

* Нерухомість покриття виплачує за заподіяння шкоди або зчитування вашого автомобіля.
* Медичні виплачує покриття за ціною лікування ран, відновленню, та у випадках втраченого заробітку, а також витрати на поховання.
* Страхування відповідальності виплачує для вашої законної відповідальності перед іншими для травм або матеріального Smash Up.

Автомобіль політика включена з шести різних видах покриття. Велика частина держав потрібно, щоб ти деяких, однак не всі, з цих покриттів в. Якщо ви фінансуванню авто, ваш банк може також мати передумови. Багато політиків АВТО, протягом 6 місяців до одного року. Ваша страхова компанія повинна повідомити вам поштою, коли настав час для поповнення політики, а також на оплату платежів.

Ваше авто політики можуть включати в себе наступне висвітлення в. Кожного покриття варто окремо.

Один. Відповідальність фізичних травм – Це покриття поширюється на травми, які ви, призначений водій або власник політики, викликають комусь ще. Вас, а також членів сімей перерахованих на політиці, а під час водіння покрита чужому авто з їх дозволу. Це важливо мати достатню страхування відповідальності, так як, якщо ви берете участь в похмуру аварії, ви можете бути пред’явлений позов за величезну кількість. Безумовно думаю, що на покупку більше, ніж держава-необхідних заходів, щоб захистити активи, як ваші заощадження і вдома.

2. Медична imbursements або захист персональних травм – Це покриття розподіляє для затвердіння рани пасажирам і водієві автомобіля страхувальника. Для захисту від травматизму може покрити медичні платежів, втрати у заробітній платі, а також ціну заміни послуг іноді виконується кимось поранений в автомобільній аварії. Це могло б також покриття витрат на поховання.

Три. Винність завдання матеріальної шкоди – Він платить за шкоду, який ви (або хтось за кермом автомобіля з вашої згоди) може призвести до чужої власності. Як правило, це означає, шкоди чужий автомобіль, проте він також включає в себе збитки ліхтарні стовпи, паркани, будівлі, телефонні стовпи або інші структури вашого автомобіля вдарив.

Чотири. Collision – Він платить за шкоду Вашому автомобілю отриманої від зіткнення з іншим авто, об’єкта або в результаті більш гортати. Це, а також покриває збитки, завдані у зв’язку з вибоїнами.

5. Всеосяжним – Це покриття погашає за втрати через пошкодження або крадіжки за чогось, крім зіткнення з іншим авто або об’єкта, як вогонь, ракети, вибуху, падіння предметів, землетрус, ураган, вандалізм, заворушення, граду, повені або контакт з тварин, як олень або птахів.

6. Незастрахованих а також Underinsured Покриття автомобіліста – це охоплення б відплатити вам чи вашій партнерської людей, обраних чи водія у випадку будь-якого з вас вдарив по незастрахованих або втеча водія з місця дорожньо-транспортної пригоди.