захистити свій бізнес від претензій на відшкодування збитків використанням страхування цивільної відповідальності

Підприємства, які безпосередньо пов’язані з громадським схильні до зобов’язань, оскільки є ймовірність нещасних випадків, навіть після прийняття свідомих зусиль, щоб уникнути їх. Якщо Ваш клієнт чи будь-яке інше особа подає до суду на вас за смерть, травми або пошкодження майна у Ваших приміщеннях, і якщо у вас немає страхування цивільної відповідальності, ви можете зіткнутися значні витрати, які можуть завдати шкоди вашому бізнесу.

Ці зобов’язання являють собою серйозну загрозу для фінансового бізнесу. Крім заявленої суми, високі судові витрати, понесені у захисті справ, порушених третьої Сторони також повинні бути оплачені компанією. Отже, маючи страхування цивільної відповідальності є дуже важливим, щоб вийти з цих несподіваних великих витрат.

Читайте далі, щоб дізнатися про частоту травм на бізнес-місць і, як страхування цивільної відповідальності допомагає захистити ваш бізнес від цих вимог.

Статистика позовів про відшкодування шкоди: Згідно з повідомленнями випущений Травми Ради Ірландії, було 8645 травмі пред’явлених у 2009 році. Серед них, кожен шостий (17%) були пов’язані з громадською відповідальністю, з середнім нагорода склала 23 143 евро за кожну претензію. Майже 51% цих аварій сталися в приватних установах, 25% у роздрібній торгівлі / торгових точок і 19% в пабах / нічних клубах чи ресторанах. З цієї високої частоти нещасних випадків, підприємства, які зобов’язані приймати страхування цивільної відповідальності, щоб залишатися охороняється майбутніх судових позовів.

Нижче перераховані переваги наявності страхування цивільної відповідальності.

Відшкодування заявленої суми разом з юридичних послуг: Страхування цивільної відповідальності компенсує вам суми відшкодування стверджують сторонні, а також грошових коштів, сплачених в якості юридичних витрат на відображенні таких претензій. Це особливо важливо, оскільки ви повинні платити великі суми грошей як судових витрат.

Покриває витрати, пов’язані з матеріального збитку: На додаток до смерті і травми, пошкодження або збиток, заподіяний майну третіх сторін, також охоплюється. Таким чином, поліс страхування цивільної відповідальності надає стороннім з витрат на ремонт пошкодженого майна або вартість, необхідну для покупки нового майна.

Пропозиції відновлення витрат: Інша хороша річ про політику, що він пропонує відновлення витрат. Поряд з заявленої суми та судові витрати, поліс забезпечує медичну допомогу потерпілому. Ця страховка покриває витрати, пов’язані з госпіталізацією, вартість лікування, медичні рахунки, реабілітації, та інших пошкоджень. Деякі політики також пропонуємо допомоги вдома та інші засоби, щоб допомогти жертві швидко відновитися.

Надає допомогу у правові відносини: Основною перевагою відповідальності політики є те, що власники бізнесу не доведеться постійно турбуватися про правовий бої. Страхова компанія має справу з усіма правовими складнощів, пов’язаних з позовом. Наприклад, якщо ви програли справу, страхова компанія виплачує компенсацію і судові витрати, і якщо ви виграєте справу, він збирає оплату юридичних послуг від потерпілої сторони. Таким чином, страхова компанія усуває ваших юридичних неприємностей.

Захищає співробітників: Громадська страхове покриття відповідальності допомагає і захищає працівників у разі, якщо вони несуть відповідальність за будь-який нещасний випадок, що травми або збиток третій стороні або його майна з необережності на роботі. Так як вони представляють компанії, політика побічно захищає їх від судових витрат. Це показує заклопотаність компанії перед своїми співробітниками.

Для того, щоб вижити в цих спірних суспільства, кожен бізнес потребує страхування цивільної відповідальності, щоб захистити себе від ризиків, витрат і компенсацій, пов’язаних з аваріями.