захистити свій бізнес від політичних ризиків

В умовах глобалізації процесів, що відбуваються у світовій економіці, ясно, що сам світ стає все менше з кожним роком. І стільки, скільки вигоди, які це приносить, є так багато падінь створює ризики для будь-якого бізнесу, що працюють на міжнародному рівні. Місцеві заворушення, війни, соціальна нестабільність в інших регіонах можуть безпосередньо вплинути на ваш бізнес. Для того щоб захистити ваше підприємство від таких ризиків, які можна використовувати страхування від політичних ризиків.

Страхування від політичних ризиків (PRI) є одним з видів страхового бізнесу, який охоплює втрати, пов’язані з політичною або соціальної нестабільності в країні. Цей вид страхування є також інструментом для залучення іноземних інвестицій, надати свідоцтво про стабільність підприємства. Навіть малий бізнес може знадобитися придбати таку страховку при роботі з багатьма міжнародними партнерами.

Давайте брати приклад. Малий бізнес працює як імпортер в США і хоче створити Доставка фонду скоротити свої витрати на імпорт. Але у підприємства є проблеми із створенням об’єкта, а не через відсутність або поганою кредитною фінансування, а тому, що область часто піддаються соціальному заворушень чи політичних суперечок, які перешкоджають нормальному функціонуванню. І завдяки тому, що багато іноземних компаній не хочуть працювати з підприємствами з цього району.

У такому випадку, охоплення PRI було б дуже корисно для проекту. У разі втрати або пошкодження майна або товарів через політичні чи соціальних заворушень вартість буде сплачений, і це буде спочатку заохочувати присутність іноземних партнерів, забезпечення фінансової стабільності їх діяльності. З цієї точки зору PRI є не тільки формою страхового бізнесу, а й інструментом управління ризиками для іноземних інвестиційних проектів.

PRI не зовсім схожі на інші типи дешевого страхування малого бізнесу. Як правило, придбали і з урахуванням кожною компанією індивідуально, запевнивши, що специфічні ризики регіону та ситуації усунені. Однак існують три типових ризиків, включених в більшості таких політик:

– Експропріація, що означає націоналізацію раніше приватна власність уряду. Візьміть промисловості венесуельської нафти, наприклад.
– Політичне насильство, яке в широкому розумінні включає в себе соціальний протест, масові заворушення, військові дії і так далі, які можуть зашкодити активів підприємства. Подумайте про типові бурхливих протестів на самітах G20.
– Неконвертованість валюти, що робить його досить важко працювати для підприємства у фінансовому відношенні. Подумайте про інфляції в Зімбабве.

PRI не чинить частиною стандартного дешевого страхування малого бізнесу і рідко можна знайти в вашому місцевому постачальник страхування. Ця політика, як правило, продаються як елемент державно-приватного партнерства в батьківській країні в якості інструменту для заохочення іноземних інвестицій. Це означає, що ситуація відрізняється від однієї країни в іншу з урахуванням зовнішньої політики бізнесу нинішнього уряду. Щоб знайти брокерів і агентів, які пропонують PRI ви можете проконсультуватися зі списком виданих Світовим банком.

До продовження на міжнародному рівні вона краще перевірити поточну ситуацію в регіоні ви з нетерпінням чекаємо, щоб працювати. Міжнародна торгівля зазвичай приносить користь всім сторонам. Однак нинішня економічна знижену може викликати більше політичних і соціальних заворушень, що робить його майже в обов’язковому порядку мати страхування від політичних ризиків для вашого проекту, якщо ви хочете домогтися успіху.