захистити свою сім’ю від витрат на поховання

Оскільки ми стаємо старше Є кілька дуже важливих перешкод ми всі повинні виконати, щоб захистити наші сім’ї активів. Одним з найбільш важливих перешкод є придбання належної страхового захисту життя, а саме кінцевий рахунок страхування або також відомий як поховання страхування. Соціальне забезпечення платитиме колосальні цілому двісті двадцять п’ять доларів на твоїх похоронах, коли середня похорону проходить прямо близько дванадцяти тисяч доларів в ці дні. На додаток до цього вартість похорону знаходиться на підйомі, за останні десять років середня вартість становить близько п’ятдесяти відсотків, і, як очікується, продовжувати рости щороку на кілька процентних пунктів. Отримання свого роду фінансова захист необхідна і повинна бути головним пріоритетом у плануванні вашої майбутньої сім’ї.

Купівля остаточний рахунок політики допоможе полегшити навантаження на вашу сім’ю під час болісних емоційних періоду вони будуть страждати після ваших або смерть близьких. Цей час має бути встановлено для сумує про втрату коханої людини, і часу, щоб турбуватися про те, як це все буде оплачено. Для деяких політик ви можете насправді створені волею з покупкою остаточний рахунок політики без додаткових витрат отже, економить вашу сім’ю від більше болю і страждань, не кажучи вже, якщо ваша нерухомість, де можна отримати зв’язали в заповіту судом, тому попередньо запланованої Також важливо в покупці вашої політики.

Final страховки, покликані полегшити навантаження на вашу сім’ю в разі вашої смерті, взявши на себе всі ваші витрати поховання. Ця політика, як правило, невеликі за розміром зазвичай особа сумі до двадцяти п’яти тисяч доларів. Випуск віку на більшість з них у віці до сімдесят п’ять, але деякі все ж ходять у віці вісімдесят і п’ять. Поряд з їх невеликий розмір премії саме по собі досить доступним для більшості, а також. Андеррайтинг на них є здебільшого досить ліберально, на відміну від регулярного поліс страхування життя, і вони звичайно можуть бути видані без пара-мед експертизи. Ще однією приємною особливістю цієї політики є те, що вони, як правило, видається дуже швидко, зазвичай протягом сорока восьми до сімдесяти двох годин після подання застосування.

Підсумковий рахунок політики, як правило, легше отримати, ніж регулярні страхування життя, але Є ще кілька речей, які слід враховувати при купівлі політики. Першим і одним з найбільших визначальних чинників від вашої швидкості, чи є чи не ви курите. Якщо ви один, то робити все, що потрібно, щоб негайно вийти, одного цього чинника може потроїти або навіть в чотири рази вартість номеру. Якщо ви можете бути вільними від тютюнового диму протягом року, ніж зазвичай можна отримати некурящого ставкою. Іншими важливими визначальними чинниками вашого зайвої ваги, якщо надмірна вага це також може вплинути на вашу політику. Вони обидві умови, які можуть бути зафіксовані тільки з вами трохи напруженої роботи і самопожертви.

Якщо ви не впевнені, скільки захист потрібно вам слід проконсультуватися з остаточним агентом рахунок або ваш фінансового планування, щоб подивитися, скільки захист ви повинні закупити. Так що якщо ви все ще не мають ніякого захисту страхування життя не забудьте придбати поліс, як тільки ви можете захистити свої активи, тому що ніхто не знає, коли їх час минув, і ви повинні бути захищені, якщо вона є.