захистити свою любов на день Святого Валентина

Згідно Paypal Британці витратять більше 1,6 млрд. фунтів стерлінгів на своїх близьких цей День святого Валентина. Пряма лінія передбачив, що £ 467 млн. З цієї загальної постаті будуть витрачені на дорогі прикраси, щасливих отримувачів, повинні переконатися, що вони покриті для цих покупок.

Найпростіший спосіб бути покриті для дорогих предметів ювелірних виробів та інші подарунки ви можете бути пощастило отримати, через вашого поліса страхування будинку. Кожна людина, відповідно до Paypal, витратять у середньому £ 71,25, при цьому багато відвертаються від головної вулиці, до онлайн-магазинам, як самий простий, дешевий і найзручніший спосіб знайти правильний подарунок для щось спеціальне.

Люди, які перебувають у відносинах буде витратити в середньому £ 69,90, хоча самотні люди там буде витрачати в середньому £ 72,60, щоб спробувати спокусити об’єкт свого бажання. Самотні чоловіки є найвищими марнотрати, а також молоді люди у віці від 25 до 24, хоча не всі британці переконали романтика День Святого Валентина, з 36% людей, які перебувають у відносинах визнати, що вони не будуть давати будь-які подарунки в цей романтичний день.

Прес-секретар Paypal, Христина Хула, сказав: “З Різдвом всього кілька тижнів позаду, мільйони людей будуть удару магазинів масово, проте кожен п’ятий з нас вибере, щоб очолити в Інтернеті і уникнути натовпу Покупки в Інтернеті немає. Тільки часто більш зручно, але якщо ви доставити його роботи, то ви зможете зберегти таємницю аж до останньої хвилини! ”

Для романтиків серед нас несподіванкою іноді може бути кращою частиною даючи комусь подарунок, інтернет-магазин пропонує більш простий маршрут, ніж ховатися сумки навколо будинку, і це також означає, що ви можете уникнути завантаженості joustling від Хай-стріт.
Пряма лінія примушує, що люди, які отримують дорогі подарунки, такі як ювелірні вироби для захисту подарунки, які вони отримують, особливо ті, з сентиментальними значення, а також дорогий ціною трохи прикрити себе від крадіжки, втрати або збитку з достатнім рівнем страхування домашнього майна.

День Святого Валентина є найбільш імовірним день у році, що дар ювелірні дається, це день для людей, щоб показати свою любов і прихильність до свого партнера. Однак це також означає, що злодії дана можливість скористатися збільшена вартість ювелірного в будинках людей. З £ 2580000000 витрачаються на обручки тільки по всій країні в цей романтичний час року, благо для злодіїв легко очевидною.

Ендрю Лоу, керівник Пряме страхування Home Line сказав: “Страхування, ймовірно, останнє, що на думці у більшості людей, коли вони ллються їх близьких подарунками на День Святого Валентина Маючи право кришку на місце могло б запобігти болю, якщо трапиться немислиме, і що. дорогоцінні деталь втрачений або вкрадений. ”

Так само як багаті з нас, хто бризкаючи накладеним близьких цей День святого Валентина існує 8% британців, які говорять, що вони не можуть дозволити собі, щоб відсвяткувати цей особливий день у цьому році. У відповідь на це одкровення, uSwitch.com пропонує деякі дешеві альтернативи дорогі прикраси і дорогі обручки.

Вони пропонують такі пропозиції, як вихідні в Халл, де водні шляхи в змозі конкурувати з романтикою Венеції, і ви заощадите £ 81 на добу від ціни ви повинні були б дозволити собі в Італії.

uSwitch також рекомендує відключити постачальників комунальних послуг, таких як газ, електрика, тарифи домашній телефон, мобільний телефон та широкосмугового доступу на більш дешеві альтернативи, щоб ви могли дозволити собі економити до £ 1500 на рік витратити на романтичні отримати сувенірної продукції і дорогих символів прихильності.