захистити свою дитину від дощу з дитиною поліса страхування життя

Виховання є важкою роботою. Насправді, це більше, ніж робота. Щоб захистити свою дитину від дощові дні, ви зробити ряд речей, як не дозволити йому в дощ, закрийте шибки і даючи йому плащ, коли він йде до школи. Також і в житті, потрібно, щоб захистити його від необгрунтованих mishappenings, щоб він міг привести своє життя в якості зручною, наскільки це можливо. Для цього вам потрібно купити страховий захист для Вашої дитини. Кришки, які забезпечують його освіта, захист будинку та шлюбу, навіть якщо ви не там.

З низкою компаній зі страхування життя бум на ринку, у вас є шанс і можливість купити дитині політика, яка підходить вашій кишені і майбутнім кращим вашої дитини. Давайте подивимося, що великі страхові компанії пропонують.

ICICI Prudential пропонує плани страхуванні дітей під трьома іменами – Smart Kid Регулярні Premium, розумна дитина Новий Unit Linked однієї премії і розумна дитина нового блоку пов’язані регулярні премії. Така політика зробила з тим, що дитина отримує гроші на важливих етапах життя – X, XII-й, випускні та рівня підготовки після закінчення навчання.

HDFC страхування пропонує дитині план розроблений, щоб дати забезпеченого майбутнього, даючи вашій дитині гарантовано одноразово наприкінці терміну або у разі вашої нещасної кончини, на початку термін дії страхового поліса. Премії, сплаченої Вами, є, з іншого боку, інвестував в довгостроковій перспективі. Ще Одне нараховуються бонуси, зазвичай на щорічній основі. Додатковою перевагою Термінал також може бути надана в деяких випадках в кінці політики.

Агон Religare захищає майбутнє вашої дитини з його зірка Страхування життя дитини. Це ULIP з Інвест опція захисту, яка захищає вашого повернення, а також майбутнє вашої дитини. У цій політиці, страхових внесків, виплачених ви інвестували на ринку, яка в довгостроковій перспективі несе прибутку. Сума запевнив дається на основні моменти життя, як дошки іспити і дипломні. Ця політика також вважає, що витрати вашої дитини шлюб, якщо ви плануєте так.

Найбільшою страховою компанією LIC Індії пропонує широкий вибір дитячого планів на вибір.

Всі ці страхові компанії та інші подібні плани, які пропонують страхування дитини працювати на двох основних напрямках, незалежно від переваг, які вони пропонують:
• Вигодонабувачем по угоді є дитиною, то є тільки дитина може отримати вигоду від цієї політики; ні батьки, ні родичі дитина може отримати вигоду від дитячої політики.
• політика триває навіть після смерті батька, що означає утворення Чайлдс триває безперешкодно.

Справа в тому, що ми всі знаємо про важливість страхування нашої дитини. Що так багато страхових компаній, що пропонують такі величезну кількість варіантів на вибір, один має можливість вибору дитячої політики в межах своїх коштів. Отже, треба вибирати з дитиною, щоб забезпечити світле майбутнє для своєї дитини і купити його якомога раніше. Потрібно не втратити цю можливість піти з його рук …