захистити ваші ніяких претензій знижку, зберігаючи ваш автомобіль належним чином

Захист не Претензій зі знижкою необхідна, якщо ви хочете заощадити гроші на страхове покриття автомобіля. У той час як безпечне водіння є однією з кращих стратегій використовувати для підтримки вашої безаварійної запису, підтримку вашого автомобіля належним чином ще одна корисна стратегія. Зрештою, запобігання автомобільних аварій є частиною сценарію, який веде до Знижка Немає претензій. Потім, коли у вас є ця можливість, ви можете утримати його з невеликою кількістю простий у отримати захист.

робить підтримку вашого автомобіля запобігти втраті ваших знижки ніяких претензій?

Технічне обслуговування для автомобілів включає в себе все і вся: прибирання Вашого автомобіля, завершуючи Щотижневі перевірки, повне обслуговування автомобіля, і що має ремонт завершено. Якщо ваш автомобіль знаходиться у відмінній формі, то у вас менше шансів потрапити в аварію через помилки системи або брудний вітрових стекол. Якщо вам уникнути нещасних випадків, то ви зможете заробити свій ніяких претензій знижок і заощадити гроші на вартості вашого страхового покриття автомобіля.

У той час як закон вимагає, щоб у водіїв MOT тест завершений на будь-який автомобіль більше трьох років, щоб переконатися, що він відповідає вимогам безпеки і екологічним стандартам, це не боляче, щоб провести трохи додаткового обслуговування і перевірки протягом року. Зрештою, водії хочуть, щоб залишатися в безпеці при використанні транспортних засобів та їх вони, звичайно, хочуть зберегти свої ніяких претензій знижку, як тільки вони заробити.

стратегії для підтримки вашого автомобіля

Слідкуйте за кожним з цих порад для підтримки вашого автомобіля у відмінному робочому стані:

• Мити автомобіль утримувати його в чистоті, включаючи вітрове скло, вікна, фари, і дзеркала. Брудні машини, швидше за все, створити аварійні досвід водіння, ніж чистий автомобіль. Це більш важко провести дороги, якщо вітрове скло, вікна, фари, дзеркала і брудні.
• Перевірте кожне джерело світла на автомобілі, щоб переконатися, що він працює правильно. Несправні лампи можуть зробити водіння складно, як тільки сонце сіло.
• Дощовий дні часто важко проїхати. Переконайтеся, що щітки склоочисників знаходяться в доброму стані. Крім того, ви повинні перевірити рідини омивача вітрового скла, особливо якщо ви використовували його часто.
• Перевірте шини на регулярній основі, щоб переконатися, що вони накачані з правильним тиском повітря. Подивіться на протектор і визначити, чи дійсно це безпечно їздити з шинами у Вас вже є на вашому автомобілі. Шукайте ознаки пошкодження, такі як витончення плями, проколи, або повільною витоку.
• Коротко перевірити вихлопної системи на автомобіль не рідше одного разу на місяць, якщо не частіше. Ви повинні помітити ознаки насувається проблеми, включаючи підозрілі звуки, запахи або дим.
• Кожна з рідин, що використовуються в автомобілі важливі для його безпеки, а на дорозі. Завершити щомісячна перевірка моторного масла, гальмівної рідини, охолоджуючої рідини і.

Будь-який водій, який не впевнений у тому, як діяти, щоб завершити один з технічних оглядів для свого автомобіля може перевірити керівництво користувача для автомобіля. Він повинен включати все: від розташування компонента, який ви перевіряєте до відповідної процедури у використанні.

Intro: ні Захист Претензій зі знижкою повинні почати, взявши на себе транспортний засіб регулярно, щоб гарантувати, що це безпечно їздити по дорогах. Якщо ви будете дотримуватися цих порад, і заробити свої ніяких претензій знижку, то ви повинні бути в змозі запобігти більшість нещасних випадків і коли прийде час, ви можете додати захист, щоб ця функція вашого страхового покриття автомобіля.