захистити ваші вантажівки з HGV страхування

Величезних транспортних засобів вагою понад 4 тонн називаються Вантажного Транспорту (HGV) або великовантажних автомобілів (LGV). Ці машини використовуються для проведення масивної товарів в усьому світі. Важливо, щоб ці транспортні засоби, щоб мати страхове покриття. Страхові поліси спеціально для виявлення різних питань, пов’язаних з HGV (вантажного транспорту), відносяться до категорії Страхування HGV.

“HGV” і “HGV Страхування» є терміни, використовувані в Європейський Союз та Сполучене Королівство. З HGV перспективі, і, отже, відповідальність, величезна кількість масивних товарів, вони повинні мати страхове покриття. Більше того, вони самі по собі дуже дорогі транспортні засоби.

HGV страхування захищає власника транспортного засобу і водія транспортного засобу. Таким чином, інтереси власника, який має значні інвестиції в транспортний засіб і інтереси водія, чиє життя на карту в разі аварії, обидва гарантовані.
Для гладкою і без проблем експлуатації, HGV вимагають застосування сучасних страхового покриття, і досвідчений водій, який має ліцензії на водіння вантажних автомобілів і тому вони підуть всі необхідні керівні принципи і правила.

Найдешевший варіант страхового HGV охоплює тільки основи, тобто вона поширюється тільки на шкоду, заподіяну транспортним засобом іншим. Із збільшенням охоплення, збільшення страхових внесків. Розширений охоплення включає товари і транзитної страхування, страхування від крадіжки, і будь-який збиток, нанесений від транспортного засобу та / або товару. Таким чином, компанія або клієнт може довірити автомобіль, з HGV страхування, з його цінними товарами. HGV страхування запевняє їх, що їхні товари будуть охоплені адекватним у випадку будь-яких неприємних інцидентів.

У Великобританії водій вантажного транспортного засобу, страхування HGV повинен мати спеціальну ліцензію і повинен слідувати жорсткі обмеження у той час як на дорозі. Обмеження, що стосуються споживання алкоголю і наркотиків під час водіння, досить серйозні. Ця політика, а потім у Великобританії, цілком виправдано, як водіння великого і важкого транспортного засобу, що перевозить вантажі товарів вкрай ризиковано, коли в порівнянні з водінням невеликий фургон або звичайний автомобіль. HGV страхування суворо вимагає, щоб водії відповідати масі кваліфікації, як вони хочуть, щоб повністю переконатися, що водії мають право у відповідності з керівними принципами страхування HGV їздити HGV. Загальна кваліфікація, що водій HGV повинна задовольняти, відносяться до критеріїв мінімальний вік, стаж водіння і судимості водіння.

HGV, перевезення небезпечних вантажів, як правило, не поширюється. Спеціальне страхове покриття необхідно в цих випадках. Більше того, це практично неможливо для пошуку компанії HGV страхування, яка буде готова підписати з задоволенням страховий поліс для HGV перевезення небезпечних хімічних речовин, вибухових речовин та інших загрозливих компонентів.

У Сполученому Королівстві, дванадцять HGV, в середньому, були вкрадені кожен день. І само собою зрозуміло, що ці транспортні засоби були вкрадені разом з товарами, які вони несли. Таким чином, HGV Страхування у Великобританії спеціально розроблений для захисту транспортних засобів і товарів перед раптовими, у разі крадіжки.
Подібні інциденти і нещасні випадки крадіжок є непередбачені і єдині способи захисту цих великих, дорогих транспортних засобів, що перевозять маси цінний товар, щоб покрити їх, їх зміст і їх водіїв з полісом страхування HGV.