захистити вашу сім’ю з іпотечним страхового захисту оплати

З економікою в метушні і фірм по всій Великобританії робить широке звільнень, багато людей стають за їх робочих місць, і, отже, іпотечне страхування оплати захисту (ІПМТ) був заручитися багато уваги останнім часом.

Для більшості з нас, виходячи і купівлю нерухомості, ймовірно, буде найбільш значних фінансових витрат нашого життя, і іпотека буде, ймовірно, найбільша борг, який ми коли-небудь взяти на себе. Ми припускаємо, в той час, ми зобов’язуємося, що ми завжди будемо в змозі задовольнити необхідним рівням оплати іпотечного кредиту, але є безліч факторів, які можуть надати нам вдалося цього добитися. Довгострокові хвороби, травми і дублювання всіх речей, які ми сподіваємося, не станеться з нами, але завжди є шанс, що вони будуть.

Іпотечний Оплата страхового захисту гарантує, що що б не трапилося, ви завжди будете в змозі задовольнити вимоги вашої іпотеці. Якщо ви втратили роботу, захворіли або підтримувати травма, яка заважає вам працювати, ІПМТ буде піклуватися про ваше виплати іпотечного кредиту. Це спокій дозволяє вам зосередитися на пошуку нової позиції або оговтуються від ваших недуг, а не їдка над Чи ви і ваша сім’я будете втрачати вашого будинку.

як же іпотечний платіж страхового захисту роботи?

Домовласники з іпотечним покриттям, захист, як правило, зробити набір платежів в їх політиці кожен місяць, і якщо надмірність чи серйозної хвороби має місце, вони можуть потім застосувати подати позов на політику. Швидкість платежів і час, що потрібно для вас, щоб отримати їх буде змінюватись в залежності від типу політики покупки, так, наприклад, ви можете налаштувати вашу політику таким чином, щоб ваші платежі початися, як тільки ваш роботодавець перестає платити вам зарплату або допомогу по хвороби . Політика вибору має бути залежно від того, один кращий дозволяє продовжувати платити іпотеку кожен місяць.

Деякі люди будуть використовувати іпотечне страхування захисту, щоб охопити більше, ніж просто іпотечного кредиту, так як вони також може знадобитися допомога в оплаті кредитів, рахунки кредитної карти, важливо страхових премій, продуктовий рахунки і рахунки за комунальні послуги. У більшості випадків, однак, осіб, які хочуть, щоб покрити безліч побутових витрат на додаток до їх іпотечні, ймовірно, буде краще з більш широкої політики доходів страхового захисту, а не ІПМТ.

які можуть скористатися іпотечної страхової захистом?

ІПМТ служить дешева альтернатива для людей, які не мають достатні заощадження, щоб покрити свої іпотечні кредити в разі основного годувальника бути без роботи. Це пояснює великий відсоток населення Великобританії, а згідно з останніми статистичними даними, середня родина має менше, ніж еквівалент двох місяців платити свої заощадження, в той час як більше чверті населення не мають заощаджень взагалі реальна .

Іпотечний страхового захисту також доступні для тих, хто працює не за наймом. Вони мають право на все така ж захист, як і пільги співробітників компанії, але, як правило, необхідно надати додаткову інформацію та докази того, що їхній бізнес перестав торгувати перш ніж вони зможуть почати отримувати виплати.

Захист іпотечний платіж загальне дуже практичним і розумним рішенням для домовласників в ці смутні часи. Іпотечні є найбільшим фінансовим прихильність більшості з нас коли-небудь зробити, тому має дуже гарне почуття, що це захищено. Справді, настільки важливо ІПМТ стає в сучасному світі, що в даний час це не рідкість для іпотечних кредиторів насправді вимагають ІПМТ як умова їх кредиту.