засуджений водій страхування

Прийом переконання автомобільного або не пов’язаних з двигуном судимість може бути дуже напруженим. Він може не тільки вибити вашу впевненість, коли ви повернетеся на дорозі, він також може зробити негативний вплив на страхування угоди. У деяких випадках страховики встановлюють вищі, ніж у середньому премії, або можуть навіть впасти процитувати.

Допомога під рукою! Є фахівці страхових компаній, які пропонують конкурентоспроможну кришки для більшості типів переконань. Вони визнають, що наявність обвинувального вироку не обов’язково робити водій з більшою ймовірністю стверджувати, і вони будуть працювати, щоб повернути вас на дорозі за розумною ставкою.

Скільки вашої страхової премії підвищується в значній мірі залежить від типу переконання, що у вас є. Ви зважаєте засудженого водія, коли ви вчинили порушення правил дорожнього руху, починаючи від більш важких, таких як водіння в нетверезому вигляді, наркотики або небезпечними, щоб дрібні правопорушення, такі як перевищення швидкості. У Великобританії найбільш провідних злочину тягнуть за собою штрафні очки. Чим більше штрафних балів у вас на ліцензію, тим вище ризик ви до страховика, тому чим вище швидкість, ви будете платити. Наприклад, ви, швидше за все, платити високі премії, якщо у вас є переконання водіння в нетверезому вигляді, в порівнянні з одиночної перевищення швидкості злочин, який може тільки збільшити вашу премію небагато.

З деякими з більш важких переконань страховики можуть тільки бути в змозі запропонувати у страхування. Багато страховиків фахівець повинен бути в змозі запропонувати всеосяжний, але це може бути дорогим варіантом.

При пошуку драйверів Засуджені страхування Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб допомогти знайти кращу пропозицію.

Пройдіться по магазинах – отримати страховку котирування з декількох страхових компаній, в основному, на ті, які спеціалізуються на страхуванні Засуджені драйвера. Порівняння сайтів може бути зручно, але не завжди найкращий варіант для цього виду страхування. Для більш серйозного переконання котирування порівняння сайту може ввести в оману, а іноді і неправильно, тому обов’язково зверніться до страховика за підтверджений тариф. Спілкуючись з страховику або брокера безпосередньо, вони будуть мати можливість задати питання і краще зрозуміти ваші потреби.

Розкривати повну інформацію про свої переконання – За законом, відповідно до Закону про реабілітацію 1974 року народження, ви зобов’язані надати страховикам будь-які переконання ви отримали протягом останніх п’яти років. Нездатність зробити це може призвести до втрати вашої політики. Після п’яти років становить більшість водіння переконання будуть розглядатися », витрачали і більше не має вплинути на вартість вашої страховки.

Візьміть водіння в нетверезому вигляді курсу реабілітації – Якщо ви були засуджені за водіння в нетверезому вигляді, цей курс може не тільки зменшити свої премії, але може також зменшити довжину ваших водійських прав.

Додати чоловіка або партнера в політику – Більшість страхових компаній пропонують знижки для цього. Уникайте політики ‘будь-який водій »в цілому.

Прийму в збільшенні добровільних надлишок – надлишок вище, тим нижче премія буде ваш.

Зменшіть ваш річний пробіг – В очах страховика, подальше ви їдете, тим більше ймовірність, що ви потрапили в аварію. Не брешіть, хоча, якщо ви перевищили узгоджені відстані, ваша політика може бути визнана недійсною.

Поліпшення безпеки – залишити свій автомобіль в безпечному місці, такі як в гаражі або на дорозі. Страховики також може запропонувати знижку, якщо у вас є ‘Thatcham затвердило система безпеки встановлена. Перевірте це з вашим страховиком.

Отримати низький рейтинг страхової групи автомобілів – Купівля автомобіля в кронштейні ‘низький страхування »може не тільки скоротити вартість страхування, але і бути більш економічним для вас бігти.

Купити другий політика – Подумайте про купівлю вашого будинку і автострахування від того ж постачальника. Другий знижки політика може бути для захоплень.