застрахувати своє здоров’я та кишенькові

Індія в даний час прогнозується, в якості наступного вузла для медичного туризму враховуючи поліпшення в технології, розвиток знань і низькі витрати. Багато іноземні громадяни, які приїжджають до Індії для лікування. Тим не менш, робить це заклинання небудь значне для місцевого населення? У той час як медичні установи з точки зору досвіду та інфраструктури поліпшуються, звичайна людина відчуває тепло за рахунок різноманіття зростання витрат на медичне лікування.

Медичні досягнення допомогли збільшити середню тривалість життя людини, але це розширене життя як і раніше схильні до хвороб непередбачених обставин, особливості способу життя захворювань, таких як діабет, гіпертонія і серцево-судинних проблем. Таким чином, люди платять більше для підтримки свого здоров’я, ніж вони звикли. Крім того, поняття нуклеарною сім’ї знаходиться на підйомі, замінивши раніше спільних концепція сім’ї. Це призвело відсутність такої необхідної підтримки сім’ї для людей в їх прагненні до здорового способу життя, особливо в критичні моменти.

Якщо в той же час, деякі великі протистоїть хвороби людини, йому доведеться позбутися великої кількості його кровно зароблені заощадження немає поняття соціального забезпечення в Індії. Постійно зростаючі витрати на медичне обслуговування може пропалити дірку в кишені у випадку невідкладної медичної допомоги.

А ось концепція медичного страхування. Медичне страхування охоплює вас і вашу сім’ю від непередбачених витрат і раптової госпіталізації. Невідкладної медичної допомоги може виникнути через раптове захворювання або травми. При вартості лікування зростає, поліс страхування здоров’я допоможе вам плисти через поганий ділянку. Ваші медичні витрати будуть піклуватися про страхову компанію, якщо ви платите страхові внески у встановлені терміни. Премії, у свою чергу, залежить від вашого віку і покриття, яке вам потрібно.

податкова пільга
Медичне страхування також дає вам перевагу зниженою податкових зобов’язань. Для того, щоб заохочувати людей, щоб купити медичну страховку, уряд зробив медичної страхової премії виплачуються, які мають право на відрахування з валового сукупного доходу відповідно до розділу 80D Закону про прибутковий податок.

Критерії вибору медичного страхування

Преміум Вартість: Преміум вартість є критичним фактором у всьому процесі прийняття рішень, а покупці поліса залежить від його доступності. Витрат залежить від зони очікувати, фактор віку і кількість залежних членів сім’ї. Залежна, простіше кажучи, це людина, спираючись на окремі фінансово. Він звичайно включає подружжя, дітей і батьків. Крім того, ви повинні стежити за тим, що витрати на покупку виправдовує переваги підпадають під політику. Іншими словами, ви повинні знайти баланс між вартістю премії і наявних пільгах.

Адекватні Обкладинка: адекватне покриття відноситься до посібників у відповідності з політикою та осіб, які підпадатимуть під дію політики за розумною ціною. Слід звернути увагу на політику, яка буде оплачувати всі витрати, понесені при госпіталізовані. Ви можете вибрати для політики, яка надає вам адекватне покриття проти більшості непередбачених обставин (страхова сума повинна бути достатньою, щоб піклуватися про ймовірні витрат за рахунок несподіванки). Крім того, вона повинна охоплювати всю вашу сім’ю. Reliance загального страхування пропонує Вам поплавок політики, які можуть забезпечити вас і всієї вашої родини ефективно.

Віковий фактор: Вік є ще одним важливим фактором, який необхідно враховувати. У випадку дітей, а також батьків, віковий фактор стає більш важливим, оскільки за рамки конкретного віку, можуть бути обмеження на в’їзд або покриття не може бути взагалі можливо.

інші фактори
Страхове покриття від роботодавця: Іноді, ваш роботодавець може надати вам і вашій родині страхове покриття в рамках групового медичного страхування політики, прийняті у компанії. Якщо є такий інформації, будь ласка, перевірити, чи правильно утриманці включені. Якщо ваш роботодавець поліс не покриває ваші утриманці, то вам потрібно буде знайти альтернативні кришки для здоров’я Вашої родини.

Зворотний бік: політика Ваш роботодавець буде охоплювати вас, поки ви працюєте з цією компанією. У випадку, якщо ви змінити роботу чи пенсію, ви повинні переконатися, деякий освітлення так, щоб ви і ваша сім’я не мели без прикриття.

Не дозволяйте політики недійсною: Оновлення свою політику без перерви, як політика відновлений після перерви можна розглядати як нову пропозицію. Це матиме обмежень щодо певних захворювань, які можуть бути діагностовані протягом багатьох років. Крім того, ви можете втратити переваги, такі як бонуси, знижки і т.д., які доступні на постійне оновлення.

Чи не overinsure або underinsure: Виберіть суму, яку хочете бути застраховані з урахуванням свого віку, кількість людей, які повинні бути охоплені, премія платоспроможності та стану здоров’я. Чи не overinsure underinsure або самостійно.

Коротше кажучи, подивіться на кришку, яка оплачує всі витрати, коли госпіталізований після будь-яких медичних ситуаціях.