застрахувати ваш підліток заощадити гроші, розсудливість

Стереотипи рясніють про підлітків і як вони їздять. На жаль, багато статистики підтримують ці стереотипи, тому страхові компанії стягують багато грошей, коли ви хочете застрахувати підлітка. У той час як ціни, як правило, набагато нижче, для дівчаток, хлопчики не повинні коштувати ціле стан, щоб забезпечити і дівчата можуть отримати ще більше заощаджень.

Безпека перш за все
безпечні автомобілі

Якщо ви хочете переконатися, що ви дорогоцінний дитина перебуває в безпеці і заощадити гроші, почніть з транспортного засобу вони їдуть. Велику вартість страховки не має нічого спільного з водієм взагалі. Якщо ви отримуєте автомобіль з високим рейтингом безпеки, яка є практично невразливим і гарантуватиме безпеку водія, ви можете заощадити багато грошей на страхування. Іноді навіть має сенс платити більше за автомобіль, так що ви будете економити ці гроші в страхування в довгостроковій перспективі.

Розкішні автомобілі часто кінцевому підсумку коштуватиме вам набагато більше, ніж прейскурантної ціни, тому що вони часто крадуть.
Однак, ви можете заощадити більше грошей за рахунок установки протиугінних пристроїв і додаткові функції безпеки.

Купівля уживаних автомобілів є кращим варіантом для грошей, звичайно, і це вірно для страхування, а також. Вживані автомобілі дешевше замінити, так що страхові компанії стягують менше, щоб покрити їх, а також.

безпечними водіями

Проте, водій робить різницю, тому переконайтеся, що ваш підліток безпечним, переконавшись, що вони хороші, відповідальний, оборонні водія. На жаль, страхова компанія не буде вірити вам на слово, так що ви повинні надати деякі докази.

Гарні оцінки статистично корелює з безпечного водіння, так що якщо ви можете показати, що ваша дитина є студентом, часто можна отримати знижку.
Зарахування їх в курси водіння буде також служити у вашому гаманці добре тепер, і їх у майбутньому. Оборонна курси водіння є однією з найбільших знижок і часто серед найменш скористалися. Навіть якщо вони стогін про це, зробити їх взяти участь в курсі.

Часто це хороший спосіб, щоб переконати підлітків, щоб зробити їх платити премію його або себе.
Це все в сім’ї

планування сім’ї

Замість того, щоб шукати навколо для дешевого постачальника страхування автомобіля для вашого сина (и) та / або дочка (и), подивитися, якщо ви можете додати їх до вашого існуючого плану. Це, швидше за все, працювати дешевше комбінованих. Або, ви можете отримати новий план сім’ю. Пошук по всьому інтернету для ціни на сімейні плани у вашому районі.
На людину ціна буде набагато краще в більшості випадків, навіть якщо здається, що багато платити в першу чергу.

Іноді підлітки можуть реально знизити ваші витрати страхування автомобіля, а, особливо якщо у вас було їх пройти курси водіння і отримати хороші оцінки в школі.
Дочки є прекрасним активом мати в цих випадках. Вони є одними з найнижчих ризиків на дорозі, перемігши стереотипу (ви йдете дівчаток!). Скористайтеся він, отримуючи їх від тарифного плану, щоб ваш курс йде вниз.

Найголовніше, переконайтеся, що ваш підлітків водіїв безпечно і не порушуючи жодних законів. Серйозних сутичок квитків або пошле ціни страхування автомобіля значно.