застосування для здоров’я план Медігеп є мудрим рішенням

Medicare доповненню планів є додатковими страховими полісами, які допомагають у подоланні розриву, що залишилося позаду первісної політики Medicare. Насправді в тому, що вихідною політики Medicare покриває майже всі витрати на медичне обслуговування, які можуть потребувати. Але крім того, що все ще залишається деякий розрив між їх поліса і первісною вартістю заборгованості. Тому існує необхідність мати план Medicare доповненню, яке допоможе вам отримати очищені від ваші медичні рахунки повністю.

Медігеп Страхування покликане заповнити прогалини охоплення медичним де Medicare не дотягує. Хоча Medigap в значній мірі регулюється державою і федеральними законами, Медігеп страхових полісів продається через приватні страхові компанії. Є кілька різних рейтингів, які застосовуються до Медігеп політики і визначити, скільки премій витрат за рахунок різних страхових агентств по всій країні.

Перед тим як повністю присвятити підписання для конкретної політики Медігеп, це платить, щоб знати про різних рейтингів страхових Medigap. Для тих, хто шукає додаткові літніх медичного страхування Medicare, що добавки, Medigap є гарним вибором. Однак те, як структурована Medigap заклики до широкого кола претендентів. Як тільки ви дізнаєтеся про Medigap рейтингів, ви можете вибрати кращий план для вас.

Для того, щоб мати право на отримання плану Medigap, людина повинна відповідати декільком важливим критеріям. По-перше, він чи вона повинні бути зараховані до частини А і В Medicare для того, щоб вступити до Медігеп плану. Період відкритої реєстрації, в якому існує людина може надійти в Медігеп план з гарантованою основі видають-цей період починається, коли людина протягом 6 місяців досягнення віку 65 років та надходження в план Б Частина Medicare на 65 років або старше. Люди, які отримують Medicare до 65-річного віку, також мають право на участь у період відкритої реєстрації в шість місяців, а для цих людей, цей період починається наступного дня після зарахування до плану Б Частина Medicare. Відкритий прав прийом може бути використаний на більш ніж один раз під час відкритого періоду реєстрації, один Medigap політики, наприклад, може вільно бути скасована і замінена іншою політики в період відкритої реєстрації. Період очікування до шести місяців може звернутися до осіб з існували раніше умови, перш ніж план Медігеп можуть бути доступні.

Якщо ви знаходитесь у відносно доброму здоров’ї, то краще придбати невелику кількість покриття, щоб доповнити ваш план Medicare на початку, щоб допомогти компенсувати відвідувань лікаря і ваші стандартні Medicare доплат. Якщо вам потрібно будь-які зміни в вашу політику, ви можете виконувати ці під час щорічного період відкритої реєстрації вашої страхової компанії. Таким чином, ви не переплачуючи за доповнення охоплення, які ви не будете використовувати. Тим не менше, якщо ви хворий у галузі охорони здоров’я, і ​​потребують медичної допомоги, що істотно більше, ніж те, що ваш Медікер тільки дозволяє, то краще придбати більш високі рівні покриття на Медігеп плану, які потенційно можуть заощадити тисячі доларів на медичні витрати.