застосування високої франшизи планів медичного страхування (HDHP)

Медичного страхування може бути складніше в рази. Вам потрібно буде тримати кілька важливих моментів, планується перш ніж ви вирішите завершити один на свій розсуд. Хочете стати визнати про нього більше.

У наші дні, звинувачення ліків стають все вище і думати, що рахунок тільки зробити нас хворими. Ваш лікар часто рекомендується вимагають дані про здоров’я заощадження, щоб зберегти вашу особисту і фінансову життя здоровою. Об’єднавши разом з вашим здоров’ям скарбничку дійсно високу франшизу план в галузі охорони здоров’я (HDHP) або взагалі відомі як катастрофічний покриття медичного страхування. Це страхове покриття розроблено з медичним страхуванням здоров’я, а також неоподатковуваних процедура, за допомогою якої для створення фондів для фінансування витрат набагато більш невідкладну медичну допомогу.

Часи отримання грубої і кілька досі не можуть дозволити собі регулярні премії страхового покриття. Для людей, які досить здорові і не відвідуйте свого лікаря частіше, підвищена франшиза медичного страхування, швидше за все, правильний вибір, який надає їм душевний спокій. У принципі, цей вид медичного страхування стягує досить низькі щомісячні премії, колючка вимагають високої франшизи при використанні. Це також може означати, ви можете провести своєї кишені за звичайні огляди і рецепти, ви повинні мати повний назад, коли катастрофічні обставини, які зазвичай відбувається отворів Вашого бюджету необгрунтовано під контролю.

Не дивно, що ніхто не бажає мати катастрофічні інциденти трапляються роблячи медичні витрати навіть не розглядається, але бажано і рекомендується застрахувати ваше несподіване.

Тим не менш, недолік по цій найважливішій медичного страхування є те, що його обмежений для людей, які можуть поміститися з ним, а не для кожної людини. Таким чином, до заданої франшизу, ви, ймовірно, охоплюють практично всі витрати в вашої уважності вересу лікування через кишеню. Крім цього, у разі, якщо у вас є кооперативи платять політики », ви можете розраховувати на оплату частки від франшизи і скоро ви досягнете максимального до фронту. Інша справа, вже згадувалося, на зразок медичного страхування не буде працювати для інших, як будь-який, хто має певні погода не часто кваліфіковані. Деякі з цих умов включають ВІЛ, емфізема легенів, діабету, серцевих захворювань і розсіяного склерозу. Коли вони досягають має якісь такі хвороби, ймовірно, не буде затверджений з катастрофічними медичного страхування. Найбільш недолік HDHP завжди, що він підходить для тих з вас, які не можуть витрачати достатку в медичні витрати.

Поставивши хороші якості і мінуси високої франшизи медичного страхування, необхідно, щоб заощадити час, сидячи і розрахувати щорічні медичні рахунки, щоб бути в змозі це може закінчитися в стані оцінити те, що ви можете дозволити собі платити. Не менш, має сенс просто місцевий сантехнік за допомогою Pro страхування і, що ви зрозуміли щодо політики, перш ніж погодитися використовувати страхування життя. Це насправді так що книги можуть заплутати себе за допомогою прикмет, якщо тільки катастрофічні плану або комплексний план катастрофи підійде вам. Більше того, навіть ці види медичного страхування має різні покриття, це те ж саме важливо зібрати і огляд.