застосовуються такі речі і користуються низькі ціни будинку вартість страхування

Ви можете заощадити багато, якщо ви розумієте, як в магазин за низькі котирування на покриття ви віддаєте перевагу (Ця частина буде показати вам, як). Але хоча це дуже важливо, що є багато інших речей, ви повинні враховувати, якщо ви плануєте отримати найдешевший тариф. Ось кілька з них …

Ви маєте право на знижку лояльності, якщо ви залишилися з страховою компанією на строк до 3 років. Але незважаючи на те, що ви будете мати право на лояльність знижку, якщо ви залишатися на місці, з тією ж страхової компанії протягом трьох років і більше, не роблять це рішення тільки для цього.

Вірте чи ні, швидше за все ви отримаєте страхової компанії, що дає набагато меншу премію, ніж те, що ви в даний час платять. У магазину широко, і ви будете приємно здивовані. Я пропоную вам отримати цитати з компаній ви ніколи не отримали котирування час від часу.

Там в імовірність того, що ви могли б витратити менше за страхування житла, якщо ви витрачаєте час, щоб пройти через вашу політику або, коли є значні зміни у вашому будинку або просто регулярно, один раз в два рази anually. Це рідкісне килим тітка Моллі дала вам не може бути просто коштує $ 10000 ви застраховані його для в даний момент.

Ви заощадите і досі адекватного охоплення за рахунок зниження вашого будинку страхового покриття по правому краю, якщо вона впала в його цінності. Однак пам’ятайте, що огляд може також показати, що тепер коштує набагато більше, і тому вимагаю, щоб ви збільшити охоплення. Яким би шляхом вона йде, ваших інтересах захищений в заощаджень або забезпечення достатнього охоплення.

Уряд домашніх страхових полісів справді могла б коштувати вам більше, ніж те, що тепер ви можете отримати з приватними компаніями. Стихійні лиха в деяких місцях зробили це дуже важко для людей, щоб отримати покриття страхування житла. Єдиний вихід для таких людей тоді було піти в державну установу, яка пропонується державне страхування домовласників. Але ситуація змінилася в деяких областях, як деякі приватні страхові компанії витримали його і розробили спосіб дати страхування в такі місця.

Залежно від вашого місця розташування, однак, ви не могли б все ще мають іншого вибору, окрім як дотримуватися державне страхування домовласників. Але якщо ваша область в даний час обслуговуються деяких приватних страхових компаній ви могли б зробити значну економію коштів за рахунок переходу до них.

Ви заощадите рахунок страхування житла, якщо ви отримати ключ (всебічний обмін Андеррайтинг збиток) звіт перед купівлею будинку. Ви будете економити, тому що ви будете знати речі, які зроблять вас витрачати більше на страхування будинку, якщо ви купуєте будинок в питання.

Наприклад, деякі люди не розуміють, що вони будуть витрачати більше, якби в місто, вони проживають у має просто сервіс добровільної пожежної замість повного часу обслуговування. Крім того, відстань будинку до найближчого пожежного гідранта є одним з факторів при розрахунку премій страхування житла, а також, наскільки близько це в поліцейську ділянку.

Отримати таку корисну інформацію, перш ніж купувати будинок. Ви можете витратити менше для дому і в кінцевому підсумку витрачають набагато більше на страхуванні.

Будинок, який курець або курці отримають більш дорогих премій. За наявними даними, близько 23 000 житлових пожеж в результаті паління. Ви будете платити менше в будинку страхування, якщо жоден з членів вашої сім’ї не курить. Якщо ви курите в той час ви придбали вашу політику, ви маєте право на відгук, якщо ви пішли. Якщо ваш страховик відмовляється знизити швидкість після того як ви зупинилися, перейдіть на іншу страхову компанію.