зарубіжних поїздок – поради й інформацію про страховку

Подорож в ці смутні економічні часи можуть прийти зі своїми унікальними проблемами. Для деяких поїздки з метою відвідування близьких родичів є обов’язковим, незважаючи на економічну ситуацію. Новонародженою дитиною, хворим членом сім’ї, сім’ї особливий випадок, це події, які не можуть бути пропущені, будь що буде. Тим не менше, навіть якщо подорож не є обов’язковим, нинішній економічний сценарій представляє багато хороших можливостей для подорожей.

Авіакомпанії скоротивши свої тарифи, готелі також скоротили свої ставки, а тури та круїзи значно дешевше зараз. Як не дивно, це може бути дуже хороший час для поїздки за кордон, побачити нові місця і відвідати друзів і родичів в різних частинах світу.

Ось кілька порад, щоб зробити ваше подорож незабутнім по всіх правильним причин. Хоча це й неможливо передбачити всі непередбачені обставини, наступні кроки будуть забезпечити щасливий свято.

1. Ознайомитися з місцевими звичаями мовні та культурні:

Коли ви починаєте вашу подорож за кордон, це допомагає читати і розуміти як можна більше про місце призначення. Хоча важко зупинитися на ніч вивчити нову мову, він безумовно допомагає вивчити кілька важливих фраз. Місцеві жителі по достоїнству оцінять ваші зусилля, намагаючись говорити їхньою мовою. Крім того, він дійсно намагається дізнатися про історію регіону, місцеві звичаї і традиції, ваші враження від подорожі буде багатшим, як ви будете краще оцінити місце і людей.

2. Вибір і зупинятися в готелях:

Будьте розсудливі при виборі готель для відпочинку. У той час як це цікаво піти в глушині, якщо ви не знайомі з безпеки місця, зупинятися в готелях з великою кількістю туристів і в більш безпечних районах будь-якого міста. Висококласні готелі, як правило, більш високий рівень безпеки. Перебуваючи на нижні поверхи рівень є більш безпечним у випадку пожежі. Використовуйте головного входу при поверненні в готель пізно ввечері. Будьте спостережливі перед входом паркування. Не відчиняйте вашу двері номера без перевірки особистості людини. Не запрошуйте незнайомців у свою кімнату і залишити свій номер двері замкнені на всі часи. Будьте знайомі з розташуванням пожежних драбин, сходів, виходів та аварійних сигналів. Інформувати влади негайно, побачивши будь-яку підозрілу діяльності або об’єкта.

3. Питання місцевого подорожі:

Постарайтеся, щоб отримати мобільний телефон, який працює в пункт призначення. Це допомагає, коли ви приїдете в новий пункт призначення для організації подорожі від аеропорту до прибуття гостя. Не використовуйте автомобілів без належної ліцензії або одна, що не забрати вас з означеної області. Якщо ви орендуєте автомобіль, отримати карти заздалегідь і написали маршрут до пункту призначення. Якщо вам потрібно зупинитися на напрямках, піти в яскраво освітлених зонах загального користування. Тримайте контактні номери вашого призначення і будь-який контакт людей з вами. Бути знайомим з місцевими правилами водіння. Переконайтеся, що автомобіль замкнений під час водіння. Не беріть незнайомих або зупинитися на людей, яких ви не знаєте.

4. загальна поведінка:

Не висовуватися, не впадатиме в очі або в екстравагантній одязі. Без крайньої необхідності, не намагайтеся їздити без дорогих прикрас. Намагайтеся не відображати великі суми готівкових грошей або дорожніх чеків у громадських місцях. Не залишайте свій маршрут або інші чутливі проїзних документів у відкритому дисплеї навіть у вашому номері в готелі. Не обговорюйте план поїздки або маршрут в громадських місцях. Гармоніювати з місцевими жителями як можна краще. Уникайте будь-яких порушень громадського порядку і цивільних демонстрацій, оскільки вони можуть призвести до насильства.

5. цінностей / кредитні карти:

Зберігайте ваші цінності і важливі документи (паспорти, валюту, дорожні чеки, квитки …) в сейфі готелю. Збережіть копію вашого паспорта з вами у всі часи, але далеко від фактичного паспорта. Всякий раз, коли ви використовуєте вашу кредитну карту, бути пильними, поки ви отримаєте його назад. Перевірте карти, коли ви повернулися, завжди перевіряйте, що це ваша кредитна карта Перед тим як прибрати. Якщо ви не знайомі з місцевою мовою або околицях, майте при собі картку з вашим готелі ім’я та адресу.

6. Фотокопія важливі документи:

Паспорт є ваш самий важливий проїзного документа, коли ви перебуваєте за межами вашої країни. Зробіть кілька копій паспорта, кредитні карти, маршрут, авіаквитків та інших проїзних документів. Залиште одну копію з родичем або іншому і нести одну копію з вами. Якщо ви втратили паспорт, повідомити про подію в місцеве посольство або консульство і місцеву поліцію.

Переконайтеся, що функції телефону вашої кредитної картки компанії у випадку, якщо ваша карта загублена або вкрадена. Завжди повідомляйте про будь-яких збитків.

7. страхування подорожей:

Останній, але звичайно не в останню чергу, переконайтеся, що у вас є напруга безкоштовний відпустку і мінімізація можлива, але незаплановані витрати на медичне обслуговування, купивши гарну страховку подорожі відвідувач. Ваша вітчизняного страхування, як правило, не платять за межами. Відвідувач медичного страхування доцільно, так як витрати на медичне обслуговування за межами нашої знайомої середовищі може бути дорогим. Є кілька варіантів для відвідувача медичного страхування, переконайтеся, що зрозуміли покриття деталей. Американський гість страхування розробив порівняння інструмент, який дозволяє Вам порівняти різні плани, засновані на ставки премій та вигоди деталей.