зареєструвати первинну інформацію навколо здоров’я страховий поліс для студентів

Ці студенти, швидше за все, відмовитися від своїх досліджень з фінансових причин, так як вони мають працювати, щоб погасити свої заборгованості витрат охорони здоров’я.

Багато студентів вважають це важким для покриття витрат на медичне страхування догляду, тому що вона не з дешевих. Тим не менш, це добре для студента, щоб це медичне страхування.

Хоча Є багато планів, що пропонують страхування здоров’я школярів, їх можна розділити на три основні типи: здоров’я батьків план догляду, коледжу план медичного страхування, а також комерційних план медичного страхування. Кожна з перелічених планів має свої переваги і недоліки.

У плані медичного догляду батьків, студент коледжу не може бути застрахований, після певного віку. Якщо це так, додаткове освітлення називається COBRA повинна бути отримана, яке не обов’язково дешевше, ніж купувати інший план в цілому. Крім того, він може бути попередньою умовою, що студент повинен мати принаймні, число “х” годин коледжу кредит, щоб претендувати на страхове покриття.

Коледж плану може запропонувати страхове покриття через ОПЗ (Організація медичного забезпечення) або РРО (Організація бажаних постачальників). Ці плани групи і в основному дешевше, ніж комерційні плани в галузі охорони здоров’я. Тим не менш, покриття запропонована може бути обмежене. Інші варіанти повинні бути вивчені для покриття, що є більш всеосяжним. Коледжу план переважніше, коли є “на території кампуса” лікарню. Більшість коледжів планує охопити всі аварії або витрати охорони здоров’я, за умови, що студент продовжує бути зареєстровані в коледжі для спеціальних тривалості.

Багато компаній продають комерційні поліс страхування здоров’я. Умови можуть значно відрізнятися, отже, було б важливо, щоб придбати план, які пропонують об’єкти, які можна знайти підходяще. Найкраще було б скласти список з особливостей, які є важливими, а потім отримати деталі для різних планів від різних компаній, і порівняти їх вирішити, який план є кращою.

У комерційному плані здоров’я, є тимчасові медичного страхування студент, який призначений для студентів далеко від дому. Це може бути взятий протягом періодів тридцять днів до шести або дванадцяти місяців. Відповідно з тимчасовим планом, студент може знайти лікаря або лікарні за своїм вибором, беручи відшкодування план. Замість цього, він чи вона може зайняти плану організованого догляду, яке допускає вибір лікарів і лікарень, які знаходяться в мережі плану. Managed Care плану має менше страхових премій, ніж відшкодування план.

У більшості штатів у США мають законодавчі положення, які вимагають обов’язкового медичного страхування політики для іноземних студентів, а також встановити мінімальну суму, яка повинна бути доступна для екстреної евакуації та медичної допомоги та репатріації останків, якщо потрібно. Міжнародна студентська медичної страховий поліс обходиться приблизно в шість-сім сотень доларів на рік.

Зважаючи надзвичайних ситуацій, що потребують медичної допомоги, дуже важливо для студентів повинні бути застраховані за медичного страхування. Це є необхідною умовою для реєстрації в більшості навчальних закладів у США. У багатьох держав є закони, які роблять його обов’язковим для іноземних студентів, які будуть охоплені медичного страхування.