запобігання страхового відшкодування не перетворювався у страхуванні nightmare_

Я знаю, що тепер ви можете бути досить набридло чути, як необхідне страхування автомобіля, на які питання ви повинні запитати, коли дзвонять на цитати страхування автомобіля і які лазівки, щоб виглядати. Простий факт полягає в тому, незалежно від того, наскільки ретельно ви зробили ваші дослідження, ви можете проте, захоплений зненацька, коли прийшов час вимагати.
Підтримуючи наступні поради та інформацію на увазі, ваш наступний претензії по гарантії, ймовірно, не перетвориться на страховий болю!

Ряд компаній вимагають від своїх клієнтів для завершення мільйон і форми, коли вони намагаються поставити у виплаті страхового відшкодування. Це може перетворитися на досить болісний і трудомісткий процес! Деякі інші страхові компанії буде обробляти повний претензії по телефону, який може бути дуже без проблем! Такі дзвінки зазвичай записуються так, що страхові компанії все ще є докладні звіти про те, що сталося і всі необхідні вимоги претензії. Це може звучати як щось неважливо, але переконайтеся, що ви знаєте, політика страхової компанії так, що ви не дратує, коли засипані тоннами документів!

Страхові компанії повинні задати багато питань, коли ви хочете, щоб покласти в претензії. Не думайте, що це тому, що вони шукають виправдання, щоб заплатити, але тільки тому, що вони потребують докладної інформації про причини пошкоджень для того, щоб повідомити цю інформацію відповідним сторонам (люди, які потребують обробки претензій, Панель віночки необхідності виправити автомобіль і т.д.).

Якщо у вас є надмірна кількість на вашій політиці, ви повинні заплатити надлишкової, коли ви хочете, щоб покласти в претензії. Не думаю, що через аварію не було помилкою, ви не несуть відповідальності за перевищення. Надмірна кількість не має нічого спільного з чиєї вини аварія була. Деякі страхові компанії будуть намагатися повернути вам суму перевищення, стверджуючи, від підзвітних партії, але його, на жаль, не завжди можливо. Іноді винна сторона не матиме страховку, або просто не будуть простежуватися!

Страхові агентства мають певні партнерами / постачальниками, які вони використовують. Не думайте, що ваш чоловік другого кузена змогли відремонтувати Ваш автомобіль після автомобільної аварії – незалежно від того, як уява своїх об’єктів панелі побиття! Всі панелі загоничів і інших постачальників повинні бути схвалені конкретні страхову компанію або не може виплачувати вашої претензії. Це не просто, щоб захистити себе, але й захистити вас, своїх клієнтів.

При отриманні цитатою страхування автомобіля, переконайтеся, що ви питаєте про необ-претензію політики компанії. Деякі компанії пропонують винагороду, коли ви не претендувати на певний час. Це часто допомогою знижений політики, або навіть гроші назад бажання витрачати гроші, як і за те, що ви хочете. Якщо ви звернули ваші премії за необхідний період, не претендуючи, ви, принаймні, отримати щось натомість за які гроші ви вже витратили на щомісячних премій.

Я сподіваюся, що вище інформація була в змозі пролити світло на не зовсім звичайна тема!