запобігання аваріям будівельному майданчику

Небезпечними умовами праці, несуть відповідальність за велику кількість будівельному майданчику травм і смертей. За даними гігієни і техніки безпеки (HSA) Ірландії, будівельний сектор повідомили 454 виробничого травматизму в 2011 році. Хоча темпи будівництва сайту травматизму і смертності знижується з 2009 року, цифри все ще значним, що в свою чергу впливає на роботодавців (підрядники / будівельників) у вигляді здоровенною вимог компенсації. Ця ситуація настійно вказує на необхідність здійснення превентивних заходів на кожному будівельному майданчику, щоб уникнути травм і нещасних випадків. У цій статті ми поговоримо про кілька порад для запобігання нещасних випадків будівельний майданчик.

Підтримувати сайт якомога безпечнішим
Ковзання, спотикання і падіння є основними причинами травм будівельному майданчику. Як робітники в будівельних майданчиках є більш уразливими до таких інцидентів, ваша найперший обов’язок в якості підрядника / будівельник, щоб переконатися, що сайт є безпечним.

• Як уникнути ковзає і подорожі: Дрібниці як нерівних поверхнях, вологих або слизьких підлог, будівельних матеріалів або відходів, Підвісні кабелі, зміни в поверхневих рівнів в дверні прорізи, пандуси тощо може призвести до ковзає і поїздок.

Якщо ви можете визначити ризик районах, схильних і реалізації превентивних заходів, як за допомогою механічних пристроїв атлетика, мінімізації будівельних матеріалів на місці, забезпечуючи окремі контейнери кидати відходи на сьогодні бездротові обладнанні, з використанням покажчиків попереджати робітників про мокрій підлозі і зміни в поверхневих рівнях, і т.д., ви можете ефективно знизити промахи і поїздок.

• Запобігання падінням: падіння з висоти є самою головною причиною смертельних або важких травм будівельному майданчику. Ці інциденти також призвести до виникнення величезних вимог компенсації. Мало превентивні заходи, такі як, правильне планування та організацію роботи з використанням необхідного обладнання, з використанням сильних лісів, забезпечення місця або платформа з належного захисту краю тощо, може зменшити кількість падінь. Робітники повинні носити ремені безпеки при проведенні будівельно-монтажних робіт на висоті 2 метри і вище. Ви повинні організувати мережу або м’які посадочні поверхні, щоб обмежити вплив можливого падіння.

Ретельно виконувати структурні діяльності знесенню і переробці
Знесення і демонтаж конструкцій для зміни цілей або для побудови нових структур також створює значну кількість ризиків. Травми в результаті випадкового обвалення конструкцій, впливу небезпечних матеріалів, шуму і вібрації, загоряння та пр. можуть бути очевидними під час такої діяльності.

Для того щоб уникнути подібних інцидентів, сайт менеджери повинні контролювати вузла і визначення факторів ризику. Вони повинні переконатися, що всі підключені послуги ізольованим і небезпечні матеріали, такі як легкозаймисті рідини, кислоти, мікробіологічних небезпек видаляються з сайту до знесення.

Переконайтеся, електро-і пожежобезпеки
Діяльність поблизу повітряних ліній електропередачі, пошкодження підземних електричних кабелів, неправильного догляду та використання електрообладнання тощо, можуть значно збільшити ризик електроенергії нещасних випадків на виробництві.

У той час як ваші працівники працюють поблизу повітряних ліній електропередачі, переконайтеся, що вони не йдуть занадто близько до лінії електропередач. Переадресація ліній з робочої зони або зробіть лінії мертвим під час роботи. Підземні кабелі повинні бути розташовані і чітко позначені, щоб слідувати безпечним копати практики. Працівники повинні проходити навчання за зверненням і використанню електрообладнання безпечно.

Крім того, заходи пожежної безпеки повинні бути прийняті, щоб уникнути пожежі. Працівники повинні бути проінформовані про різні методи боротьби з вогнем, рятуючись від вогню і способи спілкування знаки пожежної сигналізації.

Захисту громадського
Крім того, безпеку працівників, будівельні майданчики повинні також розглянути питання безпеки населення, а будівельників / підрядників несуть відповідальність за будь-які ушкодження або збитків третій стороні поряд з будівництвом. Основним кроком є ​​визначення небезпек на сайті, конструктивні особливості безпеки і здійснювати їх в обов’язковому порядку. Використовуючи відповідні дошки знак, щоб попередити громадськість про небезпеку, барикади, щоб запобігти від громадськості в робочій зоні, кілька кроків, які можуть допомогти захистити громадськість. Ви також можете запобігти їх попадання сайту шляхом обмеження несанкціонованого доступу до сайту.

Страхування будівництва допомагає знизити фінансові ризики
Незважаючи на всі зусилля, щоб зробити сайт безпечне робоче місце, нещасних випадків, травм і загибелі працівників або третіх членів партії завжди частина будівельної галузі. Таким чином, це розумно для захисту вашої будівельної компанії з використанням ефективної страховий поліс, який пропонує покриття на всі пов’язані з ним ризики, які можуть призвести до відповідальності. Виберіть відомих страхових брокерів, яка допоможе вам адаптувати політику відповідно до ваших потреб.