запитайте, скільки витрат на медичне обслуговування

Ви зробили все правильно, коли шукає доступний план страхування для оплати медичної допомоги. Використовуючи сайт, як це, у тебе є кілька онлайн котирування, порівняно докладно про плани на пропозицію, і купив план, який, здавалося, пропонують краще співвідношення ціни і якості. Але все вправа була трохи абстрактним. Ніхто не хоче хворіти. Так що це тільки тоді, коли погано ударів удача у вигляді нещасного випадку або хвороби, що ви раптом виявити дійсність скільки коштує все. Так, це вірно. Покупка в план ще не кінець по магазинах навколо. Найбільш поширеними способами утримуючи ставку премії є політики з високою франшизи, доплати або більше, де ви платите витрати за свій рахунок. В даний час близько восьми мільйонів чоловік платити максимальну франшизу і це число зростає. Чим більше вам доведеться платити, тим більше стимулів у вас є магазин навколо, щоб знайти найнижчу вартість медичних послуг. За іронією долі, це ставить вас в тому ж положенні, що і незастрахованих.

Існує додатковий стимул уважно подивитися на ціни, перш ніж купити. Це так званий “об’єкт плата” – несподіваний додаткових витрат, коли послуги, що надаються конкретному лікарю наведені в номерах належить лікарні або клініці. Так, по суті, ви виставлений рахунок лікаря і лікарню, і, в багатьох випадках, ця додаткова плата не поширюється на медичну плану. Тому, навіть якщо ви можете відволікатися на факт вашої травми або хвороби, ви повинні запитати заздалегідь за повну ціну і чи всі ця ціна поширюється на план. Наприклад, в даний час спеціалізовані центри, що пропонують МРТ при значно меншій ціні, ніж лікарні, де накладні витрати високими.

На щастя, багато лікарів, клініки і лікарні тепер публікувати деякі з їх ціни в Інтернеті. Зверніть увагу на акцент на “деякі”. Більше 30 штатів США тепер мандат лікарні публікувати свої ціни на основні процедури. На жаль, лікарні не зобов’язані вказувати діапазон цін для кожної служби. Жодна лікарня не працює фіксований ціновою політикою. Кожна страхова компанія веде переговори з кожній лікарні і погоджується з тим ціни залежно від кількості ймовірних хворих для лікування в кожному плані. Коли справа доходить до публікації списку, лікарнях зазвичай розкривають тільки найвищу ціну за кожну процедуру. Гірше того, багато великих операції не орієнтована на споживача і обурюються просять домовлятися про ціну з окремими пацієнтами. Вони починаються з очікуванням, що люди повинні бути семявиносящіх і платити ціни, які запитують без питань.

Насправді немає нічого вибирати між медичним страхуванням і покупка їжі в ресторані. Всі хочуть, щоб побачити меню і ціни, перш ніж купувати. Це стає все більш важливим, так як рецесія веде до зростання рівня безробіття. Люди більше не можуть дозволити собі самовдоволення. Той факт, що план медичного страхування більше не ізолює вас від міркувань ціни. Так виходити в інтернет і використовувати пошукові системи для пошуку лікарів і установ, що пропонують найнижчі ціни. Запитайте вашу власну компанію медичного страхування, який з лікарів у своїх мережах мають найнижчі витрати. Захистіть себе від несподіваних зборів і платежів.