записав заява – Чи повинен я дати один після автомобільної аварії

Записане твердження є гарантією крок у процесі розслідування претензії.
Страхування регулятори будуть закликаю вас запитати, якщо вони можуть прийняти вашу заяву про аварію. Багато людей вважають, що вони повинні дати ці заяви так страхова компанія забезпечує покриття збитків. Більшість страхових компаній мають співпраці пункти в них, але ніхто з них не може вимагати вас дати записане заяву в разі автомобільної аварії.
У вас є конституційне право зберігати мовчання і не свідчити проти вашої власної особистості. Навіть у вбивстві випробувань, право нанівець сам викриття поважають. Концепція переноситься на дорожньо-транспортні пригоди. Ніхто не може обмежувати охоплення і вимагають, щоб ви в запису дачі показань фактів.
Беручи записав заява є повністю добровільним. Не дозволяйте страхової компанії говорити вам протилежне. Якщо вони говорять вам, що співпраця пунктом у політиці говорить, що ви повинні співпрацювати, то ви можете сказати їм, що будете співпрацювати, давши усну заяву (заяву, тільки ж не реєструються).
Співпраця пунктом є саме це, положення, яке вимагає від вас, щоб допомогти страхова компанія, АТ розслідування. Це не говорить, що ви повинні робити це під записав заяву. Якщо вони дуже наполегливі, то попросіть, щоб вони поставили свої вимоги з написання і переконатися, що вони говорять вам проти вашої реальної політики.
Переваги В. шкоду запису Заява
Перевага в тому, що ваша страхова компанія буде мати можливість краще документувати файлу. Якщо є спір про вино, а ваша справа передана в арбітраж, третейський суддя, ймовірно, переглянути файл із записаним заяву як має найкраще доказ, ніж файл без одного. Я бачив арбітри вирішили, що одна людина, AOS версія подій була, Äúmore переконливим, AU, тому що вона / він був готовий поставити свої слова в записі.
Шкоду даючи, Aubad записав заяву, Äúcould бути багато, затримка в розслідуванні за те, що ви сказали, що може забороняти охоплення, повне заперечення охоплення, вина будучи витлумачені проти вас, інтерпретація мови ваші проти вас, і т.д.
Якщо ви думаєте, що надання записав твердження, що потрібно робити, а потім розглянути тільки дає його на свій власний страхової компанії. Якщо інша сторона, AOS страхова компанія просить записав заяву, попросіть його зв’язатися з вашою страховою компанією і, Äúshare, AU копію запису. Таким чином, ви тільки дати одну заяву, і люди, допиту ви це ваша власна страхова компанія (одна захисту ваших інтересів).
Ось кращі 10 порад про те, що ви повинні зробити, перш ніж дати записане заяву:
1. Переконайтеся, що у вас є час, щоб поговорити. Забезпечити принаймні 1:00 вашого часу.
2. Переконайтеся в тому, що час роботи з Вами і для регулятора, AOS. Не робіть цього перед регулятором, AOS час обіду. Вони будуть квапити вас, щоб вийти зі стрічки, не даючи вам можливість повною мірою пояснити свою точку зору.
3. Є вся інформація доступна в перед вами. Наприклад, назви, назви вулиць, страхових полісів, і поліція звіт, якщо це можливо.
4. Читайте, перш ніж руки поліції. Таким чином, ви будете знати, чому регулятор запитує, що вони просять, і подивитися, якщо вони намагаються знайти інформацію заперечувати вашої претензії.
5. Скажіть регулятора, що ви готові, щоб дати заяву, тільки якщо вони дають вам транскрипція, що ви сказали. Переконайтеся, що ви говорите, це на плівку.
6. Пам’ятайте, що ви можете відмовитися відповідати на будь-яке питання по будь-якої причини в будь-який час. Просто скажи це. Я відмовляюся відповідати з особистих причин.
7. Скажіть регулятора, що ви також записати розмову. Як правило, це ставить їх у своїх кращих поведінки.
8. Тільки відповідь, що вони просили вас. Якщо питання в тому, який колір світла? то відповідь має бути колір і нічого більше.
9. Якщо мова йде про суб’єктивну, відмовитися відповідати, скажіть їм, що ви не знаєте, чи просто попросити регулятора, що вони шукають зокрема.
10. Будьте ввічливі і шанобливі. Якщо вони грубі або тривогу, Регулятор, AOS керівник, ймовірно, ви боці. Але якщо ви грубі, ваша скарга буде відхилена.