заощадити на страхуванні з цими 11 порадами і методами

Так само, як існує безліч різних страхових продуктів, є багато способів, щоб заощадити гроші на них. Страхові поліси, як і будь-який інший продукт, і, отже, з урахуванням ринкових законів і правил. Таким чином, існують способи отримати більш вигідні угоди зі страхування, як Є способи, щоб отримати більш дешеві комп’ютери, квартири, автомобілі або будь-які інші товари. Нижче наведені деякі поради про те, як заощадити гроші на страхування:

автострахування

1) страхування котирування онлайн: пошук авто страхування котирування онлайн і порівняти те, що різні страхові компанії можуть запропонувати вам з точки зору ціни і охоплення.

2) Департамент страхування інформація: державні відомства страхування, як правило, база даних з різних стратегій, охоплення і середні ціни. Таким чином, ці відомства є ще одним цікавим джерелом інформації та порівняння.

3) рекомендації від друзів і сім’ї: Ще один варіант для порівняння друзів і членів сім’ї, які володіють транспортними засобами і придбали страхування в минулому. Просити рекомендації завжди розумні ідеї.

4) зіткнення і повним покриттям: Ці типів покриття важливі для дорогих автомобілів, дешеві і старі автомобілі не потребують їх, що багато, таким чином, ви можете придбати тільки страхування відповідальності, а не.

5) підвищення франшизи: Якщо ви все ще хочете зберегти зіткнення і всеосяжний охоплення (майно покриття) можна підняти франшизи і, таким чином, ви повинні будете заплатити менший страхової премії.

страхування життя

6) Типи Страхування життя: Є багато різних видів страхування життя. Хороший спосіб заощадити гроші на страхування життя є визначення ваших потреб і визначити точну політики вам потрібно. Термін страхування життя, як правило, дешевше, ніж страхування життя цілого. Тим не менш, переконайтеся, що це те, що вам потрібно, оскільки вони забезпечують обмежений охоплення.

7) Проведення політики: Важливо, що ви тримаєте полісів страхування життя протягом тривалого періоду часу для того, щоб заощадити на страхування. Відміна страхування теж син зробить політику занадто дорогими і, отже, погано справу.

8) цитати, цитати, цитати: Так само, як з автомобільного страхування, доцільно запросити цитати з різних страхових компаній, так що ви можете порівняти те, що вони можуть запропонувати. Кращий спосіб отримати дешеві продукти (навіть страхові продукти) ходити по магазинах навколо, щоб знайти їх.

Страхування житла

9) Головна Страхування цитати: Так само, як з страхування автомобіля, якщо ви намагаєтеся отримати страхові компанії боротися за свій бізнес, ви отримаєте більш вигідну угоду. Отримати страхової цитати з різних компаній і зв’язатися з ними, щоб порівняти ціни та охоплення щоб отримати найнижчу премію можливо, що відповідає вашим потребам.

10) належне освітлення: аналіз політики та перевірте що він включає в себе покриття за те, що вам потрібно. Краще отримати політики, що охоплює весь витрат по відновленню вашого майна в разі пожежі чи затоплення, ніж для покриття недорогих речей, як шибки чи зовнішню забарвлення від вандалізму. І це також набагато дешевше.

11) в області обміну: Спробуйте купити нову політику починаючи з тієї ж місяці, що старий закінчується. Таким чином, ви будете як і раніше захищені і не платити еквівалентно місяці політики в надлишку. Якщо це не можливо, майте на увазі, що це більш доцільно, ніж переплачувати має бути скасована протягом місяця.