заощадити на страхування автомобіля

Наявність автомобіля Отримавши свободу. У вас є можливість приходити і йти коли завгодно, відвідати визначні пам’ятки і взагалі комутуючих з легкістю і зручністю. Ваш автомобіль це ваша відповідальність, яка поставляється з великою кількістю правил і положень, і одним правилом є те, що це закон, щоб мати автострахування в той час як у Великобританії, хоча у нас немає великого вибору в тому, автострахування, у нас є Свобода вибору типу етикетки і насамперед ціна, яку ми за це платити.

Є кілька факторів, які можуть впливати на вашу цитату страхування автомобіля, а саме:

ваш автомобіль:

Ваш вибір автомобіля має великий вплив на вашу премію. Страхові компанії будуть брати до уваги:

1. Вік автомобіля
2. Поточна вартість
3. Об’єм двигуна
4. Поточний пробіг
5. Страхова група
6. Охоронні системи
7. колір
8. поправки

Страхові внески будуть порушені як бажані ваш автомобіль для злодіїв. Це також відноситься до типу і популярність транспортного засобу, привабливі модифікації, такі як диски і навіть колір.

площа:

Страхові компанії також зацікавлені в області, де транспортний засіб, швидше за все, збережеться. Області, де автомобіль злочинів високий буде сильно вплинути на вашу цитату. Те ж саме можна сказати і значення області, страхові компанії можуть побажати стягувати більше за більш цінні райони.

Ліцензія:

Окуляри або будь-якого автомобільного переконання матиме негативний вплив на вашу цитату страхування. Проте поліпшення вашої водійські здібності і отримати відповідний досвід матиме позитивний ефект. Ви можете скористатися розширеним курси водіння для того щоб знизити страхові внески. Часу ви провели ліцензії буде на користь вам, навіть якщо ви не використовували його, маючи ліцензію на понад 3 років дозволить знизити витрати на страхування.

Послужний список:

Будь-який інший судимості або запису може також вплинути на вашу цитату, страхові компанії намагаються вирішити, як відповідальні ви і скільки відповідальності ви, ймовірно, будуть. Маючи хорошу історію водіння і кредитний рейтинг може також допомогти скоротити витрати. Створення декількох претензій або взагалі є основним чинником, нещасні випадки неминучі, однак ви можете судити, якщо його цінність пред’явлення претензії за те, що можна зробити з вашої власній спині. Ваш кредитний рейтинг може вплинути на премії, якщо ви плануєте, щоб погасити платежі на щомісячній основі.

політики:

Ваші політики повинні бути обрані ретельно, щоб уникнути непотрібних витрат. Завжди шукати навколо для кращих пропозицій. Деякі компанії пропонують знижки декількох продуктів, так що якщо у вас вже є політика страхування житла з кимось, його варто подивитися, яку знижку ви можете отримати на страхування автомобіля. Загальна вартість також залежить від типу покриття необхідно, кількість миль, ви, швидше за все, щоб покрити в цьому році і чи можете ви платити за страховку в розстрочку або в одному.

драйверів:

Більше драйверів на політиці чи молодих і недосвідчених водіїв вплине на вартість. Однак старших досвідченіших драйверів доданий політики дійсно може зменшити свої премії.

Додатково:

Всі додаткові послуги на політика збільшують ціну, тому переконайтеся, що ви вибираєте тільки ті переваги, які вам потрібно або може знадобитися. Маючи більш високий добровільної надлишок буде скоротити витрати.