заощадити на страхування Вашого автомобіля з оплатою, як ви їдете

Сплачуючи непомірні страхової премії автомобіля просто несправедливо, якщо ви одягаєте, АОТ регулярно їхати на великі відстані або якщо ви просто використовуєте ваш автомобіль як вихідні відмовки. Якщо це схоже на вас, то Pay As You Drive страхування автомобіля є ідеальним варіантом страхування.

З Pay As You Drive рішення страхування автомобіля, ви платите тільки внески на основі кількості кілометрів ви подорожуєте. Ваша кілометрів контролювати за допомогою супутникового стеження автомобіля, які також можуть бути використані для відстеження вашого автомобіля в разі крадіжки або викрадення, подальше зниження вашої премії.

Це робить Pay As You Drive страхування автомобіля привабливий варіант для автомобілістів, які Дону, АОТ витрачати багато часу на дорогу. При наближенні страхових компаній ви можете очікувати, щоб взяти на Pay As You Drive страхування у розмірі, який ви можете собі дозволити, як менш ви їдете, тим менше ви платите.

Насолоджуйтесь всебічні пільги за пільговим тарифом
Краса цього типу страхового покриття, що ви можете як і раніше користуватися тими ж перевагами комплексного покриття автомобіля без сплати дорогою плати часто пов’язані з ним.

Щоб зробити цей вид страхування ще простіше, страхові компанії зазвичай пропонують різні щомісячні плани приводом, які підходять до різних кілометра звичаї. Якщо ви турбуєтеся про використання більший пробіг, ніж спочатку планувалося, немає ніякої необхідності, щоб бути! Більшість пакетів або політика дозволить вам платити за кілометр після цього для того, щоб переконатися, що ви завжди повністю покриті.

Це, AOS простіше, ніж ви думаєте
Отримання Pay As You Drive покриття проста. Більшість страхових компаній, які пропонують цей вид упаковки будете мати можливість для онлайн-цитування. Перед підписанням будь-якого контракту, ви повинні бути дані докладні лапки.

Pay As You Drive пакети нехай дорожнього руху заощадити на щомісячних витрат на страхування. З деякими Pay As You Drive варіантів страхування ви можете очікувати для зарахування з одним додатковим місяцем, AOS пробіг покриття, якщо ви зареєструєтесь. Ви також можете зазвичай вибирають з диска план відповідно до ваших індивідуальних потреб.

Отримайте більше за ваші гроші

Якщо ви їдете відстань варіюється від вашого розрахункового місячного пробігом, ваш страховий консультант може порадити вам, який пакет буде краще відповідати вашим потребам. Якщо ви не знаєте, з чого почати, ваш брокер може допомогти вам вибрати правильну політику. Всі політики можуть бути зроблений на замовлення відповідно до ваших потреб.

Багато страхових компаній пропонують водіння бонус у вигляді 10% від вашого кілометрів додається в обраний вами диск плану на щомісячній основі. В якості додаткового бонусу, деякі страховики дозволяють накопичувати невикористані кілометрів на ваше ведення бонус. Вони можуть бути використані для компенсації додаткового пробігу, що ви, можливо, доведеться використовувати на більш пізньому етапі, наприклад, якщо ви їдете міжміського для свята.

GPS Tracking підвищує цінність і безпека
Пристрій, встановлені в автомобілі, щоб обчислити відстань ви подорожуєте також подвоює вгору як пристрій стеження за автотранспортними засобами, який забезпечує додаткову безпеку для вашого автомобіля.

Ви можете легко відстежувати відстані ви подорожуєте з докладним заявою, що ви будете отримувати щомісяця.

Що, AOS Більш того, багато Pay As You Drive політики мають ряд додаткових переваг для своїх членів. Вони включають в себе допомогу на дорозі, управління аваріями і медична допомога.

Якщо ви шукаєте, щоб заощадити гроші, все ще витяг переваг з всеосяжне покриття потім розглянути Pay As You Drive варіант автострахування.