заощадити на страхових полісів для підлітків

Дійсно хороший вибір, щоб прочитати цю статтю, ми сподіваємося, що ви будете насолоджуватися своїм часом у нас в гостях знову для більш прекрасні роботи.

Ось кілька основних порад для економії грошей на страхування автомобілів для підлітків.

Хоча підлітки, як правило, більше не будете обережні за кермом автомобіля, це не означає, страхові внески повинні відображати це. Крім того, не всі підлітки в автомобільних аваріях, але страхові внески на основі ймовірності, через недосвідченість.

Хоча насправді не така річ, як дешеве страхування автомобілів для підлітків категорії, Є ще деякі речі, які ви можете зробити, щоб допомогти зменшити ці витрати. Ось кілька порад, які можуть допомогти вам заощадити трохи грошей.

1. Перша порада, щоб придивитися до цін для авто страхові компанії, яка пропонує кращі ціни на автострахування покриттів для підлітків водіїв. Є багато з цих страхових компаній (тобто USAutoInsuranceQuote.com). Ви повинні вибрати той, який дає найбільш повне охоплення за найменшу кількість премій. Запит на онлайн котирування. До підліткового водія не досягне віку 25 років, ви не можете очікувати, щоб отримати швидкість самого дна. Будь-яка страхова компанія, яка знижує їх ставки значно нижче, ніж їх конкуренти повинні гарантувати більш ретельного розслідування. Страхові компанії, які роблять пропозиції, які занадто гарні, щоб бути правдою, ймовірно, є. Будьте обережні з тими компаніями, які тільки, щоб отримати вашу премію гроші тільки, щоб довести, марні, коли є претензії.
2. Додавання підлітка до політики авто батьки можуть допомогти знизити витрати порівняно з має свої власні незалежні політики.
3. Створення франшиза вище може також зменшити кількість youâ € ™ лл потрібно платити на вашій політиці. Однак, майте на увазі, що якщо вам потрібно створити претензію, ви можете в кінцевому підсумку платити трохи більше. Так як добре, що водій робить ваш підліток здається?
4. Якщо у вас є кілька політики автомобіля, переконайтеся, що до списку підлітків з найнижчі ціни на автомобіль у вас є. Чим дешевше автомобіль, як правило, кращі ціни на автострахування.
5. Уникайте звітності дрібних претензій, Іта € ™ з краще прийти зі своєї кишені за цим, в іншому випадку ваше авто страхування політика може посилиться.
6. Звичайно витрачати час, щоб піти на себе відповідальність і наслідки дій завжди добре провели час з підлітком. Хоча час від часу вони можуть не здається, що вони слухають, багато разів вони слухають, і це дійсно має значення.
7. Заохочуйте вашого підлітка вийти на більш високий середній бал (GPA), що має більш високу ГПД може зробити велику різницю в тарифах і збори вашого Тіна € ™ страхової премії с.
8. Переконайтеся, що ваша дитина завершує оборонних курс водіння: Якщо студент бере курс водіння і забезпечує доказ того, що в страхову компанію, що вони передали його, то страхова компанія буде застосовувати знижку, так як, що робить підлітка менше ризику за колеса.
9. Дозвольте їм проявити себе як хороші водії.
10. Запитайте вашого авто страхової компанії, як отримати нижню страхової премії ви заслуговуєте.

Пам’ятайте Рада № 1: шукати навколо авто страхові компанії, яка пропонує кращі ціни на авто страхування. Є багато таких страхових компаній, як USAutoInsuranceQuote.com або аналогічний. Це дасть вам гарне уявлення про те, що є на ринку, не всі Hastle.