заощадити на доступне і надійне страхування (авто, бізнес, здоров’я, життя, домовласників, орендарів, група)

У ці дні страхування були рояться чотирьох кутах Сполучених Штатів. Подобається нам це чи ні, страхування є необхідністю. Чому? Там ніколи не можна заперечувати той факт, що одна катастрофа може мати руйнівні наслідки для фірми, сім’ї та особистості. Це може бути пошкодження, банкрутства і смерті, щоб назвати декілька. Які фактори, які ми повинні розглянути і як ми можемо знати розмір страхування, що нам потрібно.

автомобіль / авто страхування

Треба враховувати мету володіння нею як для особистого користування, для використання громадського транспорту, як приватного таксі, або використовувати для перевезення вантажів і промислових матеріалів. Вік також є основним критерієм. Старих автомобілів платити більш високу премію, ніж нові. Тип і модель транспортного засобу, відіграє важливу роль також. При купівлі автомобіля / автомобіля страхування онлайн, є сайти, які надають автоматизовані інструменти. Вони використовують аналізатор покриття авто, де ви повинні відповісти на кілька запитань про ваше фінансове становище, стан автомобіля і т.д. На основі цієї інформації вона буде генерувати якої категорії покриття вам потрібно.

страхового бізнесу

Є страхові компанії, які мають політику, що поєднує захисту для всіх основних майна та відповідальності ризики в одному пакеті. Але ви могли б також піти з окремим покриття, яка називається політикою власника бізнесу (ПБ). Для захисту від повені, дізнатися, якщо ваш офіс знаходиться в зоні затоплення зони. І якщо так, то ви повинні піти на політику, яка забезпечує захист від повеней. Спеціальний страховий поліс землетрусу або комерційної нерухомості

Землетрус Схвалення може охоплювати вас, якщо ви живете в сейсмонебезпечній зоні. Тим не менш, його політика мають різні франшиз. Тим часом, страхуванню на випадок перерви, відшкодовує вам за втрачений дохід під час вимикання поширюється тільки на шкоду, що підпадає під цю політику. З іншого боку, ризик тероризму Закон про страхування 2002 покриває втрати, пов’язані з будь-яким тероризмом тільки для тих підприємств, які мають це покриття. Травм і смертей у зв’язку з терористичними актами є винятками в якості компенсації працівника.

медичне страхування

З медичного страхування, ви захистите себе і свою сім’ю в разі потреби медичної допомоги, які можуть бути дуже дорогими. Якщо у вас є страховка, багато ваші витрати покриваються за рахунок стороннього платника (страхової компанії / роботодавця), а не вас.

види медичного страхування

колективне страхування

Більшість американців отримують медичну страховку через їх роботи або покриті, тому що член сім’ї має страхування на роботі. Група страхування, як правило, найменш дорогий вид. У багатьох випадках роботодавець частково або повністю від вартості.

Деякі роботодавці пропонують тільки один план медичного страхування. Деякі роботодавці пропонують на вибір планів. До них відносяться:

а) плата за послуги
Страхові компанії платять за послуги, надані застрахованим особам, які охоплюються політикою. Цей вид медичного страхування пропонує найбільший вибір лікарів і лікарень. Ви можете вибрати будь-якого лікаря, і ви хочете змінити лікаря в будь-який час. Ви можете піти в будь-яку лікарню в будь-якій частині країни. Страховик оплачує тільки частина вашого лікаря і лікарняних рахунків.

б) організації з підтримки здоров’я (ОПЗ)
Організації підтримки здоров’я передплачених планів в галузі охорони здоров’я. Як член ОПЗ, ви платите щомісячні внески. В обмін на це HMO забезпечує комплексний догляд для вас і вашої родини, включаючи лікарів відвідувань, перебування в лікарні швидкої медичної допомоги, хірургії, лабораторні аналізи, рентген, і терапії.

C) Переважний організації послуг (ОПП)
Організація бажаних постачальників являє собою поєднання традиційної плати за обслуговування і ОПЗ. Як ОПЗ, є обмежена кількість лікарів і лікарень на вибір. При використанні цих постачальників (іноді званий «переважний» постачальників, а іноді називають “мережа” провайдерів), то більша частина медичних рахунків покриті.

індивідуальне страхування

Якщо ваш роботодавець не пропонує страхова група, або якщо страховий запропонували дуже обмежений, ви можете купити окремі політики. Ви можете отримати плату за послуги, HMO або PPO захисту. Але ви повинні порівняти ваші варіанти і магазин ретельно, тому що охоплення і витрати варіюються від компанії до компанії. Індивідуальні плани не можуть давати переваги, як широкі, як у плани групи.

Поради при купівлі індивідуального страхування:

• Магазин ретельно. Політики розрізняються за охопленням та вартості. Зв’язатися з різними страховими компаніями, або попросіть вашого агента, щоб показати вам політику від декількох страховиків, щоб ви могли порівняти їх.

• Переконайтеся, що політика захищає вас від великих витрат на медичне обслуговування.

• Прочитати і зрозуміти політику. Переконайтеся, що вона надає вид покриття, який підходить саме вам. Ви ж не хочете неприємних сюрпризів, коли ви хворі або в лікарні.

• Перевірте, щоб бачити, що політика держави: на дату, коли політики почнуть платити (деякі мають період очікування перед страхове покриття починає), а те, що покрито або виключені з покриття.

• Переконайтеся, що “вільний погляд” положення. Більшість компаній дати вам щонайменше 10 днів, щоб подивитися на вашу політику після його отримання. Якщо ви вирішили, що це не для вас, ви можете повернути його і ваші премії повертається.

• Будьте обережні з одного страхових полісів хвороби. Є деякі політики, які забезпечують захист протягом тільки одного захворювання, такі як рак. Якщо у вас вже є медична страховка, ваш регулярний план, ймовірно, вже надає всі покриття вам потрібно. Перевірте, які у вас є захист, перш ніж купувати більше страхування.

страхування життя

Існують два основних види страхування життя: і постійні. Термін страхування є чисто страхування життя в той час як постійні (ака “грошова вартість” або “Усе життя”) політика включає в себе економію елемента.
Переваги термін життя політика:
Якщо ви помрете протягом терміну дії вашої політиці ваших підопічних отримати оплачений ну, от і все. Ви не платите нічого зайвого, щоб фінансувати ощадний рахунок або покриття інвестиційних зборів. І тому, що ринок настільки конкурентоспроможними для терміну страхування, компанії мають величезний стимул тримати ціни на низькому рівні. При відносно небагато зусиль, ви можете порівнювати, робити покупки і забезпечити собі гарну угоду. Ви платите тільки за те, що вам потрібно, коли вам це потрібно. Зазвичай таке страхування життя протягом певного періоду часу (поки діти не є з коледжу, наприклад).

Переваги постійного поліса страхування життя:

Постійна план може дати вам доступ до деяких або всіх премій, що ви були платити за таким чином, сприятливі для ваших податків. Це з вами, поки ви не помрете. Цей тип політики покриття гарантується протягом вашого життя, не грім серед ясного неба збільшується оплати. Термін політика закінчується в певну дату, та оновленої політики може мати набагато більш високі страхові внески. Може бути, краща причина для постійної політики, щоб переконатися, ваше майно і інвестиції не отримати з’їдені уряду. Постійне політика може забезпечити спокій, що ваша сім’я і близькі будуть піклуватися в майбутньому.
Пам’ятайте, що рішення про купівлю постійного або термін страхування життя буде залежати від вашої ситуації, ваш вік, фінансове благополуччя, та інших факторів. Якщо ви молода сім’я з деякими інвестиціями для захисту, але не фінансово стабільною терміном життя політика може бути гарною ідеєю, щоб захистити ці інвестиції і Вашої родини. Однак, якщо ви фінансово стабільними зі значними інвестиціями, він може бути кращим рішенням у довгостроковій перспективі набути постійного план.