заощадити гроші на страхування 21 століття способом.

Якщо ви схожі на мене, ви, ймовірно, розумієте, що ваші рахунки страхування складають значну частину вашого щомісячного бюджету.

Більшості з нас необхідно автострахування, тому що державні закони вимагають цього. Поза законом, ми знаємо, що це занадто ризиковано їздити без хорошого покриття, тому що ми можемо нести відповідальність, якщо ми потрапили в аварію. Ми всі знаємо, що нам потрібно страховика на нашому боці, якщо ми несемо відповідальність за матеріальний збиток, або що ще гірше, тілесні ушкодження або смерть.

Якщо у вас є будинок, ви, ймовірно, потрібно домовласників страхування теж. Більшість кредиторів зажадає від нього, і навіть якщо у вас немає іпотечного кредиту, ви хочете бути в змозі покрити ваш будинок у разі пошкодження, крадіжки або пошкодження.

Навіть якщо ви не є власником вашого будинку, ви, ймовірно, доведеться орендарів страхування, щоб покрити Вас речі. Ваші інвестиції в телевізори, комп’ютери, музика, і одяг, ймовірно, становить кілька тисяч доларів або більше. Вам все ще потрібно, щоб покрити себе в разі пошкодження, травми або крадіжки.

За вашу потребу в страхуванні майна, як охоплення авто або будинку, ви, можливо, доведеться нести свої власні життя та медичне страхування. Деякі роботодавці можуть надати групі плану для всіх співробітників, а компанії скорочують. Крім того, багато американців займаються індивідуальною трудовою діяльністю, працюють за контрактом, або просто не мають доступу до плану страхової групи на роботі. Ті люди, необхідно придбати свій індивідуальний політики.

Так багато хто з нас потрібно автомобіль, будинок, життя, та медичне страхування. Іноді здається, що якщо велика частина наших доходів іде право insurane компанії! Однак, якщо у вас є проблеми у вас також є можливість. Якщо ви витрачаєте багато грошей, ви можете бути в змозі знайти можливість заощадити багато грошей.

Ось де онлайн котирування можуть вам допомогти. Кращі з них працюють на захищених серверах так що ваша конфіденційність застрахований. Вони також повинні мати третього твердження партії, як Better Business Bureau, щоб ви знали, що ви маєте справу з компанією, яка дотримується добросовісної ділової практики.

Ви знаєте, що ваші власні ставки залежатиме від багатьох факторів. Ваш вік, де ви живете, стверджує перед історією, і навіть ваш кредитний звіт може вплинути на премії ви платите. Проте, страховики розрахунку цих показників відповідно до їх власної графіки, а деякі страховики пропонують знижки.

Ви можете ввести свої дані один раз в досить короткі цитати формі. Тоді ви можете сидіти склавши руки і отримати конкурентні котирування страхування зверху страховиків, які роблять бізнес у вашому районі. Ви можете знайти страховиків, які готові запропонувати вам найкраще справу.

Наприклад, деякі страховики можуть запропонувати Вам великий знижкою для об’єднання декількох політик, як авто дому, в одній компанії. Інший компанії, може збільшити швидкість для поганою кредитною бали, а інший заплатить тобі за гарну історію водіння. Ви можете платити багато за медичну страховку, тому що у вас надмірна вага, але Ви також можете бути платите занадто багато за послуги вам не потрібні. Інший медичний план може бути в змозі запропонувати вам інший план, з охопленням вам потрібно, для більш низькою ставкою.

Це буде легко порівняти ціни та плани цитуючи форму онлайн-страхування. Багато людей повідомляють про збереження 40 – 60 відсотків на їх рахунках, і що може бути сотні доларів кожен місяць!