заощадити гроші на страховий поліс домовласника за допомогою цього 10 порад

Якщо у вас є вдома дуже важливо, що ви носите адекватного страхування власників будинку, щоб забезпечити Вам належним чином захищені. Страхування дасть вам душевний спокій, але це також не повинні зірвати банк. Ось 10 способів, щоб заощадити гроші на страховий поліс домовласника. Політика основних домовласника охоплює вас за поразку від вашого будинку, ваші особисті речі та майно, і відповідальність.

Ви можете купити різні рівні охоплення і ви також можете купити додаткове покриття для конкретних предметів, таких як ювелірні вироби або твори мистецтва. Важливо зрозуміти політику ви купуєте і що саме він робить кришку. Це також важливо, не забудьте прочитати розділ винятку. Справді, якщо ви нічого не читав ще в вашій політиці читати те, що ви не поширюється так немає ніяких сюрпризів.

Як тільки ви знаєте, що вам потрібно покриття прийшов час, щоб заощадити гроші. Виконайте наступні 10 порад, щоб зробити саме це.

1. біля магазину
Як і при будь-якій покупці він платить близько магазину. Попросіть друзів і сім’ї для агентів вони були задоволені. Перевірте і порівняйте ціни онлайн. Перевірте з споживчого агентства з’ясувати репутацію компанії.

2. високу франшизу
Чим вище франшиза нижньої ваші премії буде. Це відмінний спосіб заощадити гроші, але ви повинні бути розумними про це! Не вибирайте франшизу, яка більше, ніж ви могли собі дозволити витрат. Якщо у вас є претензії і не може придумати свої франшизи страхування вашого НЕ буде удар дюйма

3. поєднуватися політика
Якщо це взагалі можливо покупки вашого будинку, авто, охорона здоров’я, або будь-який інший політик ви вимагаєте від тієї ж компанії. Часто кілька політик ви можете заробити до 25% знижку на всі ваші політики.

4. стійкості до катастроф
Лих доказ вашого будинку, так що ви можете заробити додаткові знижки. Буря жалюзі, більш міцні матеріали даху, що робить ваш будинок доказ землетрусу може заощадити вам гроші. Перевірте з вашим страховим агентом, щоб дізнатися, які оновлення будуть корисними.

5. Головна Безпека
Ви можете заощадити від 5% до 20% на рік, якщо ви встановите обладнання домашньої безпеки. Детектори диму, мертві болти, систем пожежогасіння, охоронної сигналізацією і всі вони вважаються домашньої безпеки, і кожен заробляє вам знижку.

6. хороший кредит
Вірте чи ні, ваша кредитна історія впливає на ваші витрати на страхування. Це тому, що в галузі вважає, якщо у вас є хороший кредит ви більш відповідальними і, отже, менш імовірно, буде мати претензії. Тому переконайтеся, що ваша кредитна залишається здоровим.

7. бути послідовним
Палка з тієї ж страхової компанії. Залишаючись в тій же компанії, як правило, заробляють вам знижку на ваші премії. Більшість компаній, дасть вам знижку 5% після 3 років і 10% знижка після 6 років.

8. перевірити свої межі
Будьте впевнені, щоб звернути пильну увагу на ваше покриття. Не платіть за покриття ви не потрібно і обов’язково мати адекватне висвітлення, де це необхідно. Це шубу ви застраховані на $ 10 000 десять років тому. Ви як і раніше є його власником? Це красиве кільце з діамантом, який коштує $ 5000, у вас є покриття на ньому?

9. знати перед покупкою
Коли в ринку для дому, стежте за ці маленькі речі, які можуть зробити різницю у вашій премії політики. Гідранти пожежні протягом стількох ноги можуть знизити страхові внески. Відділ добровільних пожежних можете збільшити ваші премії. Деякі види опалення може збільшити ваші премії. У деяких районах може збільшити ваші премії.

10. отримати знижки
Багато страхових компаній пропонують різні знижки так що не забудьте запитати. Наприклад літніх часто заробляють знижка в розмірі 10% або більше. Членство в деяких асоціаціях також буде заробляти вам знижку.

Ваш страховий поліс домовласника повинен надати вам душевний спокій, що, якщо Вам буде потрібно пред’явити претензії вам буде покрита. Він заслуговує вашого часу і зусиль, щоб забезпечити вас є найкраща політика для ваших потреб!