заощадити гроші на медичні рахунки – запитаєте вашого здоров’я страхову компанію про ощадний рахунок здоров’я

Медичні ощадні рахунки, або HSA, це хороший спосіб, щоб прибрати гроші (податки безкоштовно!) Використовувати для витрат на охорону здоров’я. Якщо у вас є високою франшизи план з медичної страховою компанією, ви можете претендувати на HSA.

Він працює так само, як ІРА. Ви платите гроші на рахунок, і це відкладені податкові. Гроші можуть бути використані тільки для оплати медичних витрат. У кінці кожного року, гроші у вашому HSA зашкалює в наступному році, так що завжди є для Вас, щоб використовувати в майбутньому.

Як я можу його отримати?

За законом, ви повинні мати високу франшизу план з підприємством медичного страхування. Це хороша пропозиція, тому що висока франшиза плани коштують дешевше, ніж люди з низьким франшиз. З високою франшизи план, ви будете платити більше зі своєї кишені, і ваша страхова компанія економить гроші, не маючи для обробки цих претензій.

Як правило, ви будете платити багато, коли ви йдете до лікаря або потребують медичного лікування. Франшиза частина ваші медичні рахунки, які ви платите, а не страхової компанії. HSA дає неоподатковуваних спосіб оплатити ці франшиз і заощадити гроші на страхування.

як вам заощадити гроші

З HSA вам заощадити гроші на …

– Премії. Висока франшиза плани медичного страхування мають нижчі страхові внески, так що ви будете платити менше на місяць.

– На кишенькові витрати. Як згадувалося раніше, HSA допомагає зменшити гостроту тих високих франшиз вам доведеться платити, коли ви робите звернутися до лікаря.

– Податки. Це може здатися не так багато, але ви можете заощадити тисячі на податках у часі за допомогою електронно-цифрового підпису та високу франшизу план медичного страхування. Відстрочка податку є одним з найбільших бонусів плану.

Кожна держава має максимальний щорічний внесок. Як правило, це щось на зразок $ 3000 для фізичних осіб або $ 5000 для сімей. Існує немає мінімального внеску.

прийнятність

По-перше, ви повинні мати високу франшизу план з вашої звичайної медичної страхової компанії. Він може бути з будь-який план медичного обслуговування, поки франшиз вважаються високими. Поговоріть з вашою компанією медичного страхування для докладної інформації про те, що вважається “високої франшизи”.

Це відрізняється від регіону до регіону, але в цілому, більше $ 1000 для окремої особи або більше $ 2000 для сімей вважається високою франшизи. Це принаймні, деякі держави вимагають більш високі франшизи для отримання права приєднатися HSA.

Ви повинні повідомити компанію про ваше HSA раніше існуючих умов і застосовувати так само, як ви робите з регулярним планом здоров’я. Якщо у вас є вже існуючі умови або інші ризики для здоров’я, це призведе до затримки обробки вашої програми. Вони також можуть відмовитися від вашої програми. Він працює так само, як і звичайні медичного страхування робить.

Висока франшиза страховий поліс від вашої страховою компанією, в поєднанні з ощадного рахунку охорони здоров’я, можна заощадити
грошей кожен рік на податках. І, що це легкий, зручний спосіб оплати для ваших потреб охорони здоров’я.