зануренням у вашій державі басейн медичного страхування – які вимоги

Державне страхування здоров’я є філією медичного страхування, який призначений для осіб з високим ризиком з хронічною та / або вже існуючими умовами. Найбільш поширеними захворюваннями бачити на цьому виді страхування є ВІЛ, СНІД, захворювання нирок, ожиріння і діабет. Це високого ризику басейн призначений для роботи в якості підстраховки запропонувати деякі форми страхування для цих людей, але за величезні премії. Ця програма має менше учасників через вартість. Цей план не з низьким рівнем доходу доброзичливо. Ставка може бути стільки, скільки вдвічі більше, ніж нормальної ринкової вартості медичного страхування є. Біля басейну, як правило, пропонують кращі переваги, але, безумовно, орієнтована на тих людей, які дійсно дозволити собі страховку. Так, більшість людей, які підпадають під цю категорію і вимагають такого роду план, ймовірно, будуть незастрахованих за не в змозі дозволити собі план. Цей план є останнім засобом для людей з такими захворюваннями, що земля їх для догляду допомоги або лікарню часто, і це при тому випадку окупається швидко. Деякі з небагатьох осіб, які не можуть собі цього досить щасливі, щоб мати дружину на робочому місці, яка може додати в свою політику від свого роботодавця, ці плани не можете розрізнити через хронічні або тривалих захворювань. Державна система страхування здоров’я Басейн знає свої ставки високі, так і претензії є витрати на медичне обслуговування для хронічно хворих. Вони повинні стягувати більше, щоб мати можливість вирватися вперед і залишитися на плаву.

Більшість басейнів ризику є некомерційними асоціаціями побіг з боку держави. Зазвичай вони не використовують податки керувати своїм бізнесом. Більшість осіб, які потребують такого роду послуги зазвичай заповнюють розрив у вартості того, що їх нормального плану не буде покривати або тимчасове піт-стоп, поки вони не можуть знайти план, який приймає їх за нижчою ціною. Люди, що мають право на цей вид покриття повинен бути резидентом держави, вони застосовують дюйма Більшість держав вимагає, ви живете там, принаймні за шість місяців, а деякі до одного повного року до досягнення статусу проживання. Крім того, необхідно один з декількох можливих документи з інших страхових компаній. Вам потрібно буде доказом відмови від принаймні одна компанія відмовляючи їм вигідно схожі на ті, просити. Ви можете використовувати страховий поліс з більш високою премією, а також. Ви також можете мати право, якщо ви можете показати страховий поліс з вершником або номінальне політики. Будь-який з вище ви могли б отримати затверджені застосовувати для пулу ризиків в державі ви живете угоди про взаємність, коли людина, яка має право на отримання плану і в даний час за аналогічним планом, зустрівся період очікування квоти, а не використали переваги життя максимум може все ще мати право, якщо вони переїжджають в іншу державу після того як вони відповідають ценз осілості. Не всі держави, але більшість, у нас домовленість входить в їх плани.

Існує список тих, які не мають права у високих ризиків, крім нерезидентів. Ви ніколи більше не маєте права, якщо ви переїхати в інший штат, але якщо у вас є договір про взаємність, ви можете отримати право на свій поточний стан, проживають після проживання була створена. Більшість людей, які мають право отримувати або Medicaid або Medicare також не мають права. Багато держав мають високий ризик план Medicare право особам, але якщо ви отримали або можуть отримати Medicaid, чим ви не маєте права. Якщо людина припинила їх висвітлення в іншому плані і менш 132 місяців минуло вони не мають права для басейну до того часу вгору. Ті, хто використовував їх життя максимальні вигоди для свого плану теж не кваліфікації. Вихованці державної установи також не мають права на ризик басейну. Інші конкретні винятки можуть включати держава вирішила конкретними захворюваннями або захворюваннями, які вони просто не хочуть, щоб покрити. Зарахування ковпачок може бути також у так впливає тільки певна кількість осіб, може бути активно вступив до будь-який даний момент часу. Всі інші кандидати, які мають право буде поміщений в лист очікування до є отвір. Там, здається, більш високий список тих, які не мають права робити те хто для цього високого ризику вигода, яка коштує руку і ногу, так чи інакше.