занижене значення страхування

Страхування як питання в бізнес-цінність страхування, як правило, значно недооцінені. Почасти це наслідок того, щоб прийняти дуже конічний вид на страхової галузі для цього, при оцінці вартості будь-якого підприємства торгівлі, ми повинні обміркувати не тільки основні і очевидні переваги, які є результатом від його поведінки, але і його більш віддалених штрафи (при найближчому розгляді стане ясно, (1), що страхування виконує широкий спектр функцій для індивідуального бізнесу і населення, які часто визнається без повідомлення або схвалення і (2), що рясний форми страхування мають в основній формі дуже однакових елементів у полі зору).

Страхування виявляє безпеки в підприємницькій діяльності-послуги, які звичайні для всіх форм страхування страхування життя, страхування домовласників, страхування кредитів, склеювання, титульне страхування, і т.д., і чергувати для великих і невизначених втрат хвилину, але певну плату . До цього це означає, що справа індивідуальна укладає договір для виплати премій щодо зменшувально через певні проміжки часу, в обмін на згоду страхової компанії припускати ризик зокрема великі втрати, які можуть або не може трапитися.

Наприклад, у той час як людина може знати, що пожежі гублять послідовно майна підприємства і запаси товарів він не в змозі визначити, як швидко його власності будуть порушені, якщо коли-небудь. Якби він міг прогноз його пошкодження вогнем з будь-якою точністю він міг передбачити до пошкодження без необхідності страхування, за умови наявності відповідного часу, але так як випадок і його наслідки є розпливчастими він не має ніякої гарантії, що його самим урочистим зусилля щодо забезпечення майбутньому можуть бути перервані нещасним лиха.

Але що саме розпливчасте з розгляду окремих можуть бути безпосередньо розраховані для натовпу. Перегляд статистики по страхуванню від пожежі продемонструвало б, що за хлібопродуктами, наприклад, конкретний відсоток втрати в результаті пожежі непередбачувані в даний період часу. Якщо така статистика були більш розумними в розташуванні було б доцільно навіть знайти статистичні результати щодо конкретних видів пекарень в конкретних споруд.

Як це могло б бути виконано можна показати за тарифами по страхуванню від пожежі. Таким чином, можна створити положення на числовій основі групи, яка не є ймовірним для людини. Установчі довіри або гарантія основних у кожній галузі і для кожної людини і страхових поставок засоби, в яких така впевненість може бути введений, де він, ймовірно, не раніше існувало.

Також не інші види страхування коливаються від вогню страхування в цьому гідності, за винятком масштабу. Будь-яка людина, знайомий з свідоцтва минулого досвіду компаній зі страхування життя можу запевнити будь-якого, з максимальною кількістю легкістю, що з 100 000 осіб віком 20, 3891 загинуть, не доживши до 25. Проте у зв’язку з окремими ми не можемо прогнозувати нічого і той, хто намагається запропонувати проти втрати відновленням, можуть чи не можуть бути переможцями.

У морському страхуванні ми можемо також виявити осіб і компаній, які, в залежності від їх знайомство умов та розуміння минулого, готуються до розгляду хвилину припустити, ризикам, пов’язаним з переміщенням судна або вантажу над океаном. Це фактичні, що тут елементи, що впливають на ризик, різноманітні і так асорті, що дилема розрахунку точної премії є більш складним, але стандартні беруть участь однаково.