заміщення доходу терміну страхування зберігає премію за еквівалентних кількостях обличчям до одноразової виплати суми

Кожен день ми були засипані новини про нинішній стан економіки та її вплив луною по всій країні. Робота звільнення і зниження кількості нових робочих місць пропонується довести до реальності, як швидко все, що ми знаємо, може змінити і залишити нам цікаво, як ми можемо будувати плани на майбутнє. Якби це було не достатньо, тепер у нас є люди бояться пандемії, яка може закінчити життя, тому що вони зловили грипу. Очевидно, що є мало гарантій в житті, і це може бути важко дивитися далі, ніж прямо зараз, коли мова заходить про планування на майбутнє. За даними дослідження, дослідження LIMRA 56% подружніх сім’ях вважають, що вони знаходяться під застрахованих і я думаю, багато хто з них не поміщаючи його у верхній частині списку, але тепер більш ніж коли-небудь є час, щоб переглянути охоплення. Страхові компанії реалізувати ці важкі часи і завжди проектуванні нової форми охоплення, що дозволить сім’ї, щоб захистити свою сім’ю навіть у розпал рецесії. Одним з останніх дизайну страхування іменуються заміщення доходу страхування, яка трохи відрізняється від традиційних планів страхування життя. Традиційні плани зазвичай надають смерті одноразова вигода, яка йде у вибраному бенефіціаром таких як дружина і охоплює іпотечні кредити, авто, кредитні карти, і навчання студентів і може піти швидко і багато разів відстає від зустрічі всі наміри.

Введення терміну політику заміщення доходу

Що, якби політики, які б нести тягар і вашим родинам негайного і довгострокових витрат у разі смерті годувальника дохід сім’ї і одночасно зменшити зі своєї кишені вартість у поточних фінансово важкі сьогоднішніх часів. В останні приходить термін введення страхування життя, який передбачає сім’ям на придбання особою втрати годувальника сума, яка виплачується протягом певної кількості років 5,10,15.20,30, а не у вигляді одноразової виплати на знижку більш очевидною прямий одноразової одноразова допомога політики. Технічно можна резервну вашу користь з того, що ви можете дозволити собі в преміум.

Розбивши його застрахованих покупки $ 300000 Термін життя політика з рівнем, зібраного за 20 років, то в момент смерті, що бенефіціари отримують вигоду у виплаті більше 20 років в результаті чого 15-30% економії в преміум порівняно з такою ж кількістю особою покриття виплачується у виплаті одноразової. Ще більш захоплюючим ви можете додати вершника одноразово політику заміщення доходу, щоб покрити великі витрати, такі як іпотека, якщо ви того побажаєте і конвертувати політику у віці до 75 до універсальної політики життя без додаткового андеррайтингу. Я думаю, ми побачимо багато споживачів розгляді цього плану і покупка одноразову суму за вершником половина загальної суми особі та виплати на другій половині, щоб зберегти премію. У разі, якщо подружжя також скоротати контингент отримувачів отримає залишилися виплати на політику.

Наприклад:
чоловік 39 років стандартні здоров’я $ 600,000 користь одноразової
798.00annual премія $ / $ 69,83 Mo

ж чоловік 39 років стандартні здоров’я $ 300000 20 рік виплати
плюс $ 300000 вершника одноразова
премія $ 638,40 щорічно / $ 55.86mo

Це може прирівняти до економії приблизно $ 159,60 щорічно по суті той же обхват. Майте на увазі, що вам вибрати, якщо ви хочете додати вершника, і ви обираєте термін виплати. Більш короткі виплат призведе до зменшення заощаджень і також знати, що податкове законодавство вплине на частину цих виплат сприймається як потік доходів. Якщо ви вважаєте, за допомогою одного з них, ви можете проконсультуватися податкового адвоката прояснити оподатковується частина прийнятих на суму, яку ви оберете в якості доходу. Також слід зазначити, існують обмеження на кількість вершника особою по відношенню до цінності для виплати частини, якщо ви вирішите додати одне. Цей вид страхування заміщення доходу може виразно мати значення при визначенні вартості і потреби в захисті сім’ї, так як багато хто, які по страхуванню життя досить рідко і, звичайно, можливість того, що в інтересах не буде йти так далеко, як і очікувалося