залучення співробітників страхового захисту життя, страхування життя та умов страхування життя

Багато власників малого бізнесу знають, що для того, щоб вони були успішними, вони повинні запропонувати стимул набирати співробітників для роботи на них. Поліси страхування життя, яка не дає їм життя страхового захисту, але покриття також всеосяжний що дає їм додаткову перевагу. Якщо компанія думає про них і їх сімей, то вона дасть їм додатковий стимул працювати, знаючи, що мій поліс страхування життя там, щоб захистити свою сім’ю. Поточні умови по страхуванню життя також є вельми гнучкими та управління може йти в комплексний план, який допомагає в економії податків для великих компаній, так як вони можуть показати, як витрати на добробут. Це може бути будь-яка кількість речей, але найчастіше це благо пропонують страхування життя. Хоча це може бути відмінною стратегії для малого бізнесу прийняти для того, щоб набирати нових співробітників, є кілька речей, які ви повинні знати, перш ніж ви поринете у виборі плану. Дослідницька група страхових полісів ретельно перш ніж вибрати один для вашої компанії.

План страхування життя може бути отриманий будь-який малий бізнес, який має всього лише двох працівників до цілих п’ятдесят. Є два шляхи ви можете піти про постачання страхування життя для своїх співробітників, це в основному буде вирішена вашим власним бюджетом. Багато малі підприємства, які пропонують страхування життя групи допомоги сприяти вартість плану. З іншого боку, якщо працівник хоче мати страховку для своїх сімей, роботодавець може запропонувати платити страхові внески працівників і змусити їх платити премію для своїх сімей.

Інший аспект плану страхування життя групи буде вибір між керованої медичної допомоги або плати за послуги. Керованої медичної допомоги планів включають в себе організацію медичного забезпечення (ГМО), Організація бажаних постачальників (РРО), або Точка плану обслуговування (POS).

ОПЗ буде значно знизити вартість, щоб члени вашої доведеться платити за медичне обслуговування тих пір, поки вони використовують провайдери вказаний ОПЗ. PPO не потрібно напрямок для того, щоб їх звернутися до фахівця. У той час як РРО є більш гнучким, він принесе більш високі витрати на кожного візиту і річний франшиз. POS-плани в основному поєднання функцій, які ви знайдете в ОПЗ і ПФО. Користувачі самі вирішуєте, чи потрібно платити фіксовану плату за офіси в мережі, або платити зарахований, щоб побачити когось з мережі. Плата за послугу план дає працівнику право вибирати постачальників медичних послуг самостійно. Це означає, що вони будуть мати набагато більше гнучкості з тим, де вони можуть піти на медичну допомогу.

Додавання привабливих план страхування життя, щоб ваш бізнес може потенційно принести вам більше співробітників. Це тільки загальна інформація про життя страхового покриття і Поліси страхування життя, є багато варіантів для розгляду при виборі плану. Будьте впевнені, щоб розслідувати всі варіанти, щоб створити кращий план для ваших працівників.

Для всіх видів страхування життя плани і політику потрібно відвідати www.bharti-axalife