залучення низької вартості медичного страхування – Розваги

Будь-хто, хто використовує перевірені поради можна легко залучити дешевші тарифи без шкоди для достатнього покриття Це також необхідно, щоб я вказую, що Є поради, які можуть поставити вас на ризик, навіть якщо вони допоможуть вам зробити заощадження на даний момент. Якщо вам потрібні поради, які ви можете використовувати, щоб заощадити багато і в той же час насолоджуватися адекватного охоплення, прочитайте наступні …

Скинути зайву вагу і ваші премії буде нижче. Там-то відомо як індекс маси тіла (ІМТ). Він використовується для визначення премії потенційного клієнта.

Високий індекс маси тіла завжди буде залучати дорогі ставки за інших рівних умов. Чим більше надлишкова вага Ви для вашого зростання і підлоги вище ваш рейтинг BMI буде. Тепер не чекайте, поки, коли ви можете втратити 30 фунтів, оскільки падіння всього за 5 фунтів може зменшити ваш ІМТ рейтинг, який приведе до більш доступними цінами.

Вірте чи ні, то, як ви водите можуть вплинути на ваші ставки медичного страхування негативно. Грубі водіння звинувачення і інші порушення правил дорожнього руху може ефективно збільшити ваше здоров’я страхової премії. Простої причини, що, якщо ти такий водій, ви, швидше за все потрібна медична допомога для аварії травм, чим дуже обережним водієм.

Поліпшення Вашої історії водіння і розвиваються хороші звички водіння зменшить ваш курс. Якщо ви їдете швидкий автомобіль м’язи або Super Bike, ви, ймовірно, платять набагато більше в області медичного страхування. Це тому, що вони будуть більш легко зробити вас потребують медичної допомоги, тому що вони мають більш високий ризик нещасних випадків.

Якщо вам важко знайти готові традиційних постачальників медичного страхування у зв’язку з вже існуючою хворобою ви можете піти на страхування COBRA. Для тих, хто не знає COBRA виступає за Консолідована Омнібус примирення бюджеті 1985 року.

Це те, що не може стосуватися більшості людей, але слід зазначити, …

Не використовуйте ліки, які були або заборонені або досі не зареєстрований як вони зроблять вас приваблюють більш високі страхові тарифи, якщо виявлено, і це крім того, що ви покласти своє життя ризику. І, наркоманії буде також зробити вам залучити дуже високими темпами. Тобто, якщо це не робить неможливим для Вас, щоб отримати медичну страховку. Тримайтеся подалі від самолікування також і ви неодмінно отримаєте більш низькими ставками, ніж люди, які цього не роблять.

Перевірте через ваші політики час від часу. Це допоможе вам підтвердити у вас завжди є достатнє охоплення. Але іноді буває, що одна з цих перевірок показує, що у вас є більш широке охоплення, ніж потрібно.

Це в такій ситуації, що ви будете економити, роблячи це, так як ви будете робити правильні речі і скасовувати такі непотрібні coverage.For Наприклад, якщо ви купили покриття для вашої родини і один з ваших дітей щойно пішов до коледжу або одружився, Ви можете не пам’ятати, щоб видалити їх з вашої сім’ї охоплення, якщо ви не переглянути всю політику регулярно. Це може статися тільки до вас, коли ви отримаєте ваш щорічного повідомлення оплати. І ви могли б так по-радуемому з тим, що ваша дитина знаходиться в даний час в коледжі або одружені, що останнє, що ви навіть думати про те, які страхові покриття вам доведеться відмовитися.

Небезпечних видів спорту домогтися більш високих ставках. Тому кинути будь-якого виду спорту або дозвілля, який є або небезпечною для життя чи небезпечними і ви будете насолоджуватися більш низькими ставками.