залучення молодих орендарів – Поради для власників

Нещодавно опубліковано даними Управління національної статистики показали, що число молодих орендарів в Англії значно виріс за останні 13 років.

Цифри прийшли з Управління національної статистики “Соціальні тенденції 40 доповіді; дослідження, в якому слідував тенденціям житла для більш ніж 4 десятиліття.

У доповіді, ONS визначає, що молоді домогосподарств (з з жителями у віці до 30 років) в даний час складають майже половину (49%), по всій приватної ринку оренди в Англії. Це істотний стрибок з 1997 року, коли ця цифра становила всього 30%.

Збільшення числа молодих людей, оренді нерухомості надає поміщикам великі можливості для розширення свого портфеля, або краще використовувати свої існуючі властивості.

Все, що орендодавці можуть зробити, щоб залучити молодих людей може означати різницю між ними здачі в оренду своє майно чи ні. Оренда для більш молодої аудиторії може забезпечити поміщиків з надійними і відповідальними орендарів на довгі роки.

Але поміщики будьте обережні, це легко потрапити в пастку стереотипів молодших орендарів. Реальність така, що вони являють собою величезний соціальний спектр, включаючи: студенти, які живуть в декількох властивостей розміщення, професійних високооплачуваних працівників парам жити разом в перший раз, і сім’ї з дітьми. Зробити властивість привабливим для молодої аудиторії, важливо знати, що ними рухає.

Власники, які хочуть отримати прибуток від цього зростаючого ринку, можуть зробити це в кілька способів. Гарне місце для початку, щоб подивитися на області, в яких ваші об’єкти розташовані.

• Не в університетському місті? Ну не треба турбуватися, немає ще багато молодих людей у ​​всьому шукає місця в оренду. Якщо ваше майно знаходиться недалеко від залізничної станції або на великих автобусних маршрутів до центру міста або місто, то ви могли б ідеально розташований для залучення молодих фахівців.

• З іншого боку, ті, які володіють заміська нерухомість може бути ідеально підходить для молодих пар або сімей, які шукають доступне житло в місті.

Невелика кількість інвестиції також можуть пройти довгий шлях.

• облизування фарби, нові меблі (навіть якщо вона не є новою для вас) і кілька домашніх штрихів може перетворити вашу власність від стандартного оренду будинок або квартиру ідеальне життєвий простір для молодих людей. Не забудьте прикрасити інтер’єр вашого майна з вашим ідеальним орендарів на увазі.

І, нарешті, думати про те, де ви рекламуєте вашу нерухомість в оренду.

Інтернет є фантастичним інструментом для залучення нових орендарів з великою кількістю сайтів дозволяє розмістити свою власність безкоштовно. Інтернет списки можуть допомогти вам кинути широку мережу і доступ потенційних орендарів які інакше були б недоступні.

При всьому цьому на увазі, не забувайте, як важливо, щоб захистити вас і ваших інвестицій. GuardStone Орендодавець страхування може дати душевний спокій, щоб ви і ваші орендарі в тому випадку, відбуваються нещасні випадки.