залишити напруга для вашого майбутнього і отримати Медігеп плани

Ви часто робите багато напруженості над вашим здоров’ям питання, і тільки ви, але і про ваші членів сім’ї. Це тому, що не кожне медичне страхування забезпечити повне охоплення всіх видів захворювань. І з цієї причини ви можете цікаво, що було б більш доречно зробити поліс медичного страхування. Але ви повинні тримати вашу сторону, тому що напруженість планів Медігеп страхування мають там вирішити всі Ваші напруженості і занепокоєння. Все, що вам потрібно зробити, це спочатку записатися своє ім’я для оригінальної політики Medicare, а потім поступили для Medicare доповненню плану, який створений для отримання максимального і повного страхування політики Medicare. Плани Medicare доповнення страхування надати вам деякі медичні витрати на лікування, що Original Medicare не покриває. Тому він допомагає вам нести, що додаткові витрати, які він залишив їзди на оригінальні Medicare як видно кілька разів, що деякі витрати на лікування залишається осторонь від початкового.

Піти на план страхування Medicare доповненню особа повинна бути зареєстрована в частині А і В оригінальній Medicare, перш ніж вони можуть піти на Медігеп плани медичного страхування. Особа може отримати Медігеп план страхування гарантованим в обігу протягом періоду відкритої реєстрації, який розпочинається протягом 6 місяців повороту 65 або надходження до Medicare Part B в 65 років і старше. А також, що я цей період не медичне обстеження не потрібно. Але крім відкритої реєстрації видачі страхової компанії також може висунути вимогу медичного обстеження, а також може отримати заяву лікуючого лікаря, якщо він відчував необхідності. Але головне, що слід мати на увазі, що ця політика не сумісна з будь-якими іншими формами приватної медичної страховки як, наприклад, план Medicare Advantage.

Страхові поліси можуть відрізнятися від штату до штату. Відповідно до закону, компанії можуть запропонувати тільки 12 планів Медігеп страхування. І ці плани мають імена від А до L, і кожен план передбачає різні набори вигод. У 2006 році було ясно сказано, що страхування Медігеп Плани H, I і J, не можуть бути продані для людей з рецепта пільг на ліки, хоча є слабке цього правила для людей, які вже мають ці плани, і вони можуть тримати їх .

Є кілька Medicare Довідкова багато планів, але ви повинні вибрати краще Medicare додаткового страхування. Для цього ви можете порівнювати Medicare доповненню планів, а потім вибрати ідеальний, що вам потрібно найбільше. Ви повинні з’ясувати, той, який підходить вам більше всього, і ідеально підходить для вас. Тому ви повинні уважно прочитати всі вимоги та умови, щоб мати максимальну вигоду від Medicare плани Довідкова. Medicare доповненню Порівняння доступно там, щоб допомогти вам. Серед багатьох інших Довідкова Medicare Каліфорнії є надійним ім’я, яке надає безліч переваг Medicare Довідкова плани страхування в порівнянні з іншими. Медігеп страхування Каліфорнії вже там, щоб допомогти вам у вашому старому денному віці, коли всі ви будете мати потребу в цьому.