залишився в живих раку ризик знецінення термін страхування життя

Онкологічного захворювання сама по собі надзвичайно важких подій в житті будь-якої людини і життя їхніх сімей. Якщо ви вже володів термін страхування життя, перш ніж розвинувся рак, ви, можливо, мали можливість використовувати прискорену користь смерті, щоб допомогти компенсувати вартість вашого лікування раку, а також інші медичні рахунки.

Однак тепер, коли вам дали чисте карантинне свідоцтво, як залишився в живих раку, можливо, ваш термін компанія зі страхування життя вибрала не продовжувати вашу політику або вирішили різко підняти термін премій зі страхування життя. Раптом це боротьба, щоб знайти доступний охопленням, так як ви в даний час вважаються “порушеннями ризик.” Порушення ризики є не тільки люди з вже існуючими захворюваннями або хронічних проблем зі здоров’ям, такі як діабет або високий кров’яний тиск, а й ті, які розвивають рак, тих, хто пристрастився до наркотиків або алкоголю, і навіть ті, хто був засуджений за кримінальний злочин. Ті, хто вважається знеціненими ризики часто не в змозі отримати покриття. Якщо страхова компанія готова гарантувати політику для людей з ослабленим ризики, страхові внески коштують набагато дорожче, ніж основний політики.

В останні роки, однак, страхові компанії почали знайти способи працювати з людьми, які мають проблеми зі здоров’ям, або “порушеннями ризики» – навіть тих, що вижили раку. Важливо шукати термін страхування життя компанії, які спеціалізуються на порушеною покриття ризиків, а не “широкого”. Отримання раку годувальника або порушенням страхового ризику ніколи не було таким простим і доступним.

як отримати охоплення

Існує гарна новина про термін життя страхових компаній, які спеціалізуються на Survivor раку і порушень ризику термін страхування життя: вони не працюють з узагальнений перелік перевірки здоров’я або мати ковдру умови для отримання політики. Кожен випадок оцінюється індивідуально. Так що, як ви раку годувальника підлягатимуть ретельної оцінки здоров’я. Ви навіть можете бути зобов’язані представляти медичні форми підписаний лікарем із зазначенням Вашого поточного стану здоров’я. Якщо ви знаходитесь в ремісії і в іншому випадку вести здоровий спосіб життя, базове покриття більше не повинно бути проблемою.

Крім того, до сучасних страхових компаній в даний час використовується метод, званий “клінічна андеррайтингу.” Якщо до цієї нової системи, страхові компанії будуть використовувати стандартну таблицю смертності на основі 30 річного даних, цей процес враховує всі поточні медичні досягнення і способу життя, які дозволяють людям з медичними / проблем інвалідності жити довгу і продуктивне життя. Страхові компанії тепер засновують свої залишився в живих раку ризик знецінення термін страхування життя ставки за Будучи більш проінформовані по окремих випадках. Це означає, що ви будете сподіватися мати можливість отримати краще висвітлення за найменшу кількість грошей.

Якщо з якихось причин ви не можете отримати термін страхування життя за знеціненими ризику, не хвилюйтеся. Ви завжди маєте право на гарантований питання політики. Цей тип покриття доріг, але вони не вимагають медичного обстеження і немає здоров’я питання застосування.