залишатися в безпеці під час подорожі на автомобілі, що знаходиться у Великобританії і ЄС

Взявши відпустку у Великобританії або ЄС оточують площу повинна включати ретельну перевірку безпеки автомобіля перед виходом. Якщо у вас немає контрольному списку, поради тут, щоб створити одну, яку можна використовувати кожен раз, коли ви плануєте вирушити в подорож.

Одним з перших стратегій, які ви повинні використовувати, це придбати карти місцевості, де ви будете подорожувати. Зрештою, ніхто не любить, щоб загубитися під час подорожі про в незнайомій місцевості, і їм це подобається ще менше, коли ніяких карт не доступні, щоб допомогти їм вийти з ситуації. Якщо у вас є доступ до Інтернету, розглянути роздруківку маршруту подорожі з чіткими інструкціями, а також карту, яка включає в себе всі ваші поворотів по дорозі.

Якщо автомобіль оснащений супутниковою системою навігації, перевірте, щоб переконатися, що вона включає в себе карти місцевості, поки ви будете подорожувати. По суті, це крок повинен бути зроблений задовго до поїздки, а не напередодні. Таким чином, якщо система супутникової навігації GPS або не включає в себе карти місцевості, ви можете придбати спеціальне програмне забезпечення, яке включає їх, так що ви можете додати на картах. Знаючи точно, які дороги треба приймати повинна бути однією з перших стратегій, які ви плануєте.

Зведення до мінімуму можливості пробою є ще одним хорошим стратегію для забезпечення приємного відпочинку. Дайте вашим автомобілем ретельної переходячи і переконайтеся, що кожен компонент знаходиться в належному робочому стані. Перевірте запасне колесо і замініть його, якщо протектора є занадто низьким. Перевірте стан вашого друга, а шини і замінити ті, які не в нормальному стані для подорожі. Якщо ви віддаєте перевагу, ви завжди можете взяти машину, щоб авторитетний автомеханік і попросити його дати йому ретельну перевірку.

Перед тим як покинути ваш будинок, зверніться до страховика і вивчити деталі вашого страхового покриття автомобіля. Переконайтеся, що ви розумієте умови страхування автомобіля щодо аварії або крадіжки. Хоча аварії найменше, якщо ви будете слідувати безпечної водіння і підготувати свій автомобіль для подорожей, важливо зрозуміти політику, що ви повинні слідувати, якщо аварія все ж відбувається. Це особливо вірно, якщо ви будете подорожувати в країни ЄС. Деякі типи автомобілів страхового покриття не мають всеосяжної або третіх осіб, пожежі, крадіжки і кришки. Якщо у вас є тільки третя партія страхове покриття під час подорожі на території ЄС, ви повинні зрозуміти, що саме це означає для вас.

Візьміть страхове свідоцтво і ваша реєстрація транспортного засобу (V5) з вами, коли поїздки за межі області Великобританії. Зв’яжіться з вашим страховиком і запитати, є чи не ви повинні мати при собі страховий поліс автоцивільної відповідальності з вами.

Подорож у відпустку через Великобританію або оточують площу ЄС повинна включати ретельну перевірку автомобіля, що ви будете водіння. Не тільки ви будете допомогти звести до мінімуму ризик розвитку автомобільної аварії, але і, ви будете тримати Ваших пасажирів в безпеці і знизити ризик того, щоб платити додаткові витрати на ваше страхове покриття автомобіля.

Intro: зведення до мінімуму можливості пробою під час поїздки у відпустку через Великобританію або оточуючі ЄС область є одним із способів захистити себе, своїх транспортних засобів, і Ваших пасажирів. Чи є інші стратегії, які ви повинні знати, перш ніж відправитися на ваш відпустку?