залежність страхування життя, щоб запропонувати новий план

Аніл Амбані Dhirubhai Група фірми Reliance Life Insurance запустила чиста одиниця капіталу пов’язаний страховий план, який дає інвесторам можливість інвестувати у восьми різних варіантах управління фінансовими засобами, в тому числі фонд відповідно до Шаріату. Reliance Life Insurance є четвертою за величиною приватної страхової компанії в країні і ввів ‘Впевненість Супер InvestAssure плану (RSIP)’, який пропонує гарантований додатковий внесок для страхувальників, крім віддачі від інвестицій і зрілості вигоди.

Це, насамперед чиста Reliance Життя одиниці капіталу пов’язані страхування плану (ULIP) і додав, що відповідають нормам Шаріату функції, такі як не має інвестиції в такі галузі, як небанківського фінансування, спиртні напої, сигарети, тютюн і цукор зокрема, йдеться в заяві компанії.

RSIP призначений для забезпечення можливості інвестувати кошти у восьми різних варіантах управління фінансовими засобами, в тому числі позолотою і галузевих фондів, таких як інфраструктура, енергетика та середньої капіталізації, які, компанія заявила, забезпечують відносно високий прибуток.

“Однією з унікальних пропозицій RSIP є те, що вона сприяє до уваги страхувальника з 50 відсотків (у 10-му році) до 250 відсотків (до 30 року) від оплаченої річної премії. Це додаткові доходи, які страхувальники отримають від компанії і вона буде мати ускладнюється зростанням, а також, залежно від ринкових умов “, Reliance Life Insurance генеральний директор, П. Nandagopal, сказав.

Потім він додав: «Ми прагнемо зробити його нашим самим продаваним продуктом з урахуванням додаткових значень і звукові переваги зрілості і чекає продажу вкладу 20-25 відсотків до кінця цього фінансового року.” Це також забезпечує план дитині 30 днів і охоплюють життя застрахованого до 20 разів щорічної премії, залежно від віку.

Reliance Life Insurance очікує, що «Супер План InvestAssure ‘перетворюватися на свого флагманського продукту під ULIPs і на них припадає близько 25 відсотків нових надходжень страхових премій на поточний фінансовий. У 2007-08, нові колекції компанії премії склав 2754 крор рупій.

Базована у Великобританії Танбрідж Уеллс, Reliance Взаємна сходить до 1911 року, коли він був відомий як Фаррінгдон Reliance Атака суспільства колективного управління. У 1951 році воно перетворено в Товариство взаємного – не має акціонерів, його існування відбулося виключно для надання переваг для страхувальників. Reliance Взаємна в даний час забезпечує страхування життя, критичне охоплює хвороба і пенсійних та інвестиційних продуктів для клієнтів у Великобританії. Це частина Довіра Капітал Лтд Reliance – Аніл Амбані Dhirubhai групи. Довіра Капітал є одним з провідних приватних Індії секторі фінансових компаній, і входить в топ-3 приватний сектор фінансових послуг і банківських компаній, з точки зору чистої вартості активів.

Reliance страхування життя є ще одним кроком вперед для Reliance Capital Limited запропонувати необхідно рішень страхування життя фізичним та юридичним особам в Індії.

План стверджує, що “тільки планують запропонувати фіксований дохід для життя навіть у разі випадкового інвалідності дитини», щоб «запропонувати корисний інтернет-спільнота для загального розвитку дитини і може похвалитися, що” компанія також пожертвував 5 рупій рупій Akanksha Фонд для знедолених дітей. Reliance страхування життя дуже оптимістично з приводу нового плану і сподіваємося, що клієнти будуть притягнуті до його переваги і бонуси.

“Reliance Безпечні план дитини прагне запропонувати інноваційний продукт з унікальним і веселого допомог на дітей при забезпеченні свого майбутнього. Це узгоджується з нашою стратегією запропонувати кращі в своєму класі продукти для наших клієнтів “, сказав пан П. Nandagopal при запуску продукту. План також пропонує вбудовану відмова від премії вигоду у разі смерті застрахованої що пропонує (батько), який захищає майбутню дитину від сплати всіх майбутніх премій, так що план залишається в повній силі.