заклик до дії

Заклик до дії в даний час!

Заклик до дії в даний час, поки ви ще страхуванню. Прочитайте наступні факти, а потім викладіть … “Ви дійсно думаю, що це не трапиться з вами?” Чи готові ви ризикуєте втратити все, що ви з таким трудом вдалося досягти?

Це дуже важливо, щоб почати ваші діти на програму захисту, а також самостійно, як тільки ви в змозі. Я знаю, що для вас, піклуючись про Ваше дітей зараз і в майбутньому є одним з пріоритетних. Чим раніше ви почнете їх на нещасних випадків і хвороб програма краще для них. Протягом свого життя, ні ви, ні вони будуть знати, якщо, або коли вони можуть залишитися без страхування.

Статистика для дітей захворіти на рак у віці від 20-44 зростає. Статистика за 2007 рік відповідно до канадським суспільством раку в тому, що бл. 10 000 молодих людей будуть діагностовані і 2000 помре. Рак є руйнівною хвороби, для будь-якої людини, але особливо важко для молодих людей, так як вони можуть бути підвищення молодої сім’ї або діагноз може порушити їх освіта та кар’єрні плани.

Це доведений факт, що екологічні токсини збільшуємо наш рівень захворюваності на рак. Було підраховано, що буде 159000 нових випадків раку, діагностованого і 72700 людина помре.

На жаль, один з трьох смертей в Канаді через хвороби серця та інсульту. Мільйони канадців все ще в небезпеці, і буде, для майбутніх поколінь. Більше 50 000 75 000 інсультів і серцевих нападів відбуваються щороку. Доброю новиною є те, що все більше і більше людей вижити, але якою ціною?

Більше 2 мільйонів канадців страждають діабетом. Особисті витрати діабету може містити в собі зниження якості життя і збільшення ймовірності ускладнень, таких як хвороби серця, інсульту, ниркової недостатності, сліпоти та ампутації. Діабет є чинником, до загибелі близько 41 500 канадців щороку. Коли востаннє ви дивилися, щоб побачити вартість штучної руки або ноги?

Розсіяний склероз є непередбачуваною, що впливають зір, слух, пам’ять, рівновагу і рухливість. У той час як найбільш часто діагностується у молодих людей у ​​віці від 15 до 40 років, ми знаємо, що це впливає на дітей у віці від 2-х років. Його наслідки фінансової, фізичного, емоційного і на все життя. Там немає ніякого лікування. Канадці мають один з найвищих показників MS в світі. Кожен день, ще 3 людей з діагнозом. Жінки в 3 рази більше шансів на розвиток, ніж чоловіків.

Запитайте себе, якщо ваш син або дочка будуть потрібні ваші фінансові, а також емоційної підтримки, ви б не дати все, що міг? Страхування необхідно, щоб допомогти заповнити цю потребу.

Страхові поліси покривають різні захворювання, на різних рівнях. Ви, безумовно, потрібен фахівець, щоб допомогти вам пробратися через інформацію, яку ви вимагаєте, щоб прийняти обгрунтоване і зважене рішення. Поки гроші ще не все це, звичайно, проходить довгий шлях до ослаблення болю і страждань. Звернувшись до нас, як тільки ви закінчите читати це дасть вам хороший старт на шляху до “безпеки” для Вас і Вашої родини.

Це дійсно могло “трапитися з вами”.