заклики правило викликає rifets між страховиками і групи споживачів

Через новий закон охорони здоров’я, є право оскаржити будь-яка відмова, скасування або скорочення вигод. Три плани включені – навалом, самострахування, та індивідуальний. Плани, які існували перед законом буде мати статус діда, так що положення не застосовуватиметься до цих планів.
Правила, що стосуються надання медичної допомоги, були оприлюднені в липні минулого року. Нові правила також включено таке положення страховики повинні пояснити пацієнтам про рішення, а також запропонувати апеляційний процес. Пацієнти можуть звернутися покриття рішень в межах своєї плану медичного обслуговування і також мають право на рецензію. Терміни для пацієнтів та страховиків також включена в нові правила.
Зовнішні процеси заклики вже були доступні в декількох штатах, проте, ці процеси варіюватися від штату до штату. Плани в області охорони здоров’я не завжди слідував звернення результати, але новий закон створив федеральні стандарти, що вимагають від них дотримання.
Існує пільговий період для страховиків відповідно до правил. Вони не мають до 1 липня, і це відноситься до планів, які були розпочаті або відновлений після 23 вересня. Уряд попросив страховиків і споживачів, щоб залишити коментарі.
Страховики просили ряд змін бути внесені до правил. Існує 24-годинний термін для розгляду термінових запитів для освітлення і страховики хочуть, щоб терміни розширений. Страховики хотіли б більш жорсткий контроль на пацієнтах можливості, які просять зовнішніх оглядів охоплення. Страховики хочуть надання анулюється, якщо вони мають дати не-англійських пацієнтів кажучи письмове повідомлення про апеляцію.
Рекомендації фахівців з американських планів медичного страхування може поліпшити процес розгляду апеляцій, говорить Роберт Zirkelbach. Він стверджує, що страховик пропозиції можуть тільки працювати, щоб зробити цей процес більш ефективним, і він буде працювати краще.
Пацієнт адвокати і споживчих організацій хочуть рекомендації від страховиків negatedrejeted | передається}, тому що вони їх не люблять}. Вони вважають, що рекомендації від страховиків тільки служив компаній інтересах, а не пацієнтів. “Ці правила надають необхідну захист людей, які були позбавлені захисту, а до цього, не було іншого виходу”, говорить Шеріл Риба-Parcham сімей США, а хто заступник директора політики там.
Пропаганда для пацієнтів з хронічними захворюваннями, сімей США, Юридичний центр Національної Жінки і здоров’я доступу Каліфорнії – все пропагандистські групи – направили лист Карен Pollitz з Управлінням споживчого підтримки на кафедрі HHS, а також Філліс Борзи Співробітника Переваги SS Admin. до Міністерства праці. Ці групи споживачів роблять припущення, що рекомендації від страховиків не брати до уваги.
Індустрія здоров’я прес-секретар, Zirkelbach, відповів, що необхідне (двадцять чотири години страховика відповідь на наполегливі прохання не завжди необхідно | Zirkelbach, представник індустрії здоров’я, каже, що двадцять чотири години відповідь на наполегливі прохання не завжди потрібна | Пан Zirkelbach, представник індустрії здоров’я, відповіла, що двадцять чотири години відповідь від страховиків не завжди потрібна}. Через термінової та невідкладної допомоги різні, він сказав, що двадцять чотири години час відповіді не було необхідності. Він також заявив, що є труднощі в перекладі деяких умов страхування для не говорять по-англійськи, так що це легше пояснити в обличчя, а не в письмовій формі.
1 липня строком на відповідність з новими правилами закон про охорону здоров’я можуть виявитися недосяжними. Здоров’я страховики стикаються з проблемами при спробі договір з організаціями, які займаються незалежною медичної відкликання.
Старший віце-президент AHIP, Джеффрі Gabardi, вважає, що будь-яка затримка в реалізації правил не каратиме окремих людей, але замість цього, дадуть більше часу для встановлення апеляційний процес, який працює для всіх, без додаткових витрат і складності.