закликав медичне обстеження

Існує невелика дивина, коли справа доходить до підписання для авто або політики домовласників. Страховик ніколи не просить, щоб побачити автомобіль або будинку. Ви довіряли. Ну, це не зовсім так. Якщо потім з’ясовується ви були менш чесними, коли ви описали транспортного засобу або вашого будинку, страховик може скасувати політику. Таким чином, страховик не ризикують “шахрайство”. Особливо, коли справа доходить до відповідальності боці поліса, страховик може бути стикаються з великими претензіями зобов’язань перед третіми сторонами. Ви трапилося зіткнутися з Bimmer містять банкіра. Це великі гроші! Але коли мова йде про страхування свого життя, момент, коли ви зізнатися, що був постарше або попросити шість (або більше) фігури покриття, страховик раптом дуже зацікавлені, щоб отримати вашу історію хвороби і, можливо, зустрітися з Вами. За винятком, звичайно, ви запросили на медичне обстеження, замість того, щоб пройти через еквівалент співбесіду. Деякі страховики наймають власних фельдшерів, чи субпідряду вийшло. Так точно, що ви можете очікувати, якщо вас просять разом з однією з цих зустрічей, або, якщо вам пощастить, то страховик відправляє круглого рухомої служби у ваші двері?

Страхування це все про оцінці ризику. У цьому випадку, це вгадати ваш тривалості життя. Таким чином, фельдшер проходитиме через історію своєї родини, а потім оцінити вас. Будемо сподіватися, що всі ваші близькі родичі жили довге і здорове життя. Якщо ні, то ви могли б знайти розгляді стає набагато більш докладними. Якщо, скажімо, ваш батько був серцевий напад, ви могли б знайти собі направлений на детальне тестування, щоб судити про те, ви також перебувають у небезпеці. Актуаріїв, які отримують дохід для захисту прибутку страхових компаній, ліг жорсткі критерії для прийому людей. У них є детальні моделі високого ризику заявників. Так, експертиза починається з основ вашого зростання, ваги і артеріального тиску. З більшістю дорослих даний час надмірна вага, це відразу ж ставить багатьох людей на кордоні бік відмови від лінії. Якщо ви курите і п’єте більше ніж “скромно” суму, ви будете відкинуті. Це той же результат, якщо у вас є той вид роботи або небезпечне хобі. Страховики вважають за краще ви мати тиху роботу стіл і сидіти вдома читання для задоволення. Якщо ви насправді очищення вікон на висотних офісних будівель і йти спелеологія кожні вихідні, відмова Коефіцієнти користь.

Якщо ви старше, ви, ймовірно, бути поставлений на біговій доріжці з проводами, що виникають з грудей контролювати загальну витривалість, серце і дихання. Коротше кажучи, ви повинні бути готові до повної оздоровчі перевірки. Ви завжди будете знати, новина хороша, коли пропозиція політики підтверджується і премія залишається низьким. Ви опинилися здоровими і премій зі страхування життя може збирати з вас гроші за десятиліття. Але якщо ви насправді відмовилися або премії походи на новий рівень, це говорить про ваше життя коротке. Якщо одна компанія зі страхування життя відкидає тебе, інші будуть слідувати, якщо ви робите щось драматичне, щоб змінити свій спосіб життя і поліпшити ваше здоров’я.