закладуть міцну основу для вашого майбутнього зі страховими

Ренти є договір зі страховою компанією, в якій заявник може дати згоду на отримання грошових виплат на відкладені податкові доходи виходу на пенсію або постійній основі. Існують різні види ануїтетів, які включають негайний ануїтет, відкладені податкові ренти, ануїтетів розкол, ануїтетів коледжу подарунок і благодійної ануїтетів подарунок. Кожен ануїтет надає різні переваги та можливості, які допоможуть в особистих ситуацій інвестора. Інвестор може бути молодим і хоче вкласти гроші на майбутнє, або він / вона може бути близька до виходу на пенсію і вибрати для негайного доходу.

У таких випадках, розкол ануїтету, безумовно, буде корисно для інвесторів, оскільки це дійсно поєднання одного-преміум відстрочений ануїтет і одного-преміум негайний ануїтет. Інвестори отримують переваги негайний ануїтет, в якому політика забезпечує вам стабільний потік грошових коштів, які є послідовними, безпечний, і гарантував, незалежно від умов ринку. Виплати від страхової компанії може бути заснована або щокварталу, раз на півроку або щорічно основі. Вибір повністю залежить від інвесторів. Податки складають тільки 18 відсотків, в залежності від ваших податкових кронштейна, цього потоку грошей. Таким чином, податки на продовження виплати незначні.

Додатковий аспект розколу ануїтету податкову перевагу інвестор отримує, що відкладені податкові ануїтету частину угоди. Інвестор зможе заробити податків відкладено зростання на його або її доходів. Попередньою процентною ставкою повернення буде встановлений протягом певного періоду, наприклад, один рік, три роки або п’ять років. Проте, після закінчення цього терміну, в новий період часу закріплене.

Ще однією перевагою є те, оригінальна основна відновлена ​​після початкового періоду часу в договорі, при правильній конфігурації і планування. Тим не менш, це перевага вірно тільки для безпосередніх частина ренти, а не для відкладеного частину інвестицій. Це відновлення дозволяє інвесторам, щоб почати процес по існуючих процентних ставках. Інвестори обмежені отримати негайну вигоду протягом трьох років до двадцяти років. Однак коштів у відкладеному частина може бути витягнута, але є обмеження, і інвестори повинні перевірити це з їхньої страхової компанії для отримання детальнішої інформації про неї.

Наприклад, якщо розділити 100 000 рупій рівномірно в розколу ануїтету, в яких половина не оподатковуються відкласти, а іншу половину приймається негайно, ви пожинати великі вигоди, ніж якщо ви помістіть коштів в один варіант інвестицій. Якщо рупій 50000 введений в безпосередній частина ренти на сім відсотків, то інвестор буде забезпечений більше 6000 рупій кожен рік протягом 10 років, що, звичайно, значно вище, ніж суми основного боргу. Цей процес може бути запущений більше, якщо інша 50000 рупій будуть інвестовані у відкладеному частини договору ренти і рости назад у вихідне Rupees100000.

Додаткова перевага, яке є загальним для всіх ренти, є смерть допомоги. У будь-якому випадку, якщо основний страхувальник передає, його або її бенефіціари будуть продовжувати отримувати плоди розколу угоду ануїтету.