заздалегідь планувати поїздки за кордон попереджає страховика

Ведучого британського страховика подорожей випустило попередження потенційним мандрівникам планувати заздалегідь при бронюванні поїздки за кордон цього літа. За даними дослідження, проведеного Esure, багато туристів не повною мірою розуміють, що потенційні погодних умов буде як у їх призначення в певний час року, серед інших тривожних фактів.

Страховик виявили, що майже 80% британців не знають рази сезону ураганів в різних частинах Америки до поїздки. За даними компанії, це залишить багато людей знають, що їх “угоди”, літні канікули цілком може перетворитися на до катастрофи. Результати були скопійовані, коли мандрівники були задані питання про рази сезону мусонів в азіатських гарячі точки подорожі, з 87% сповідують невігластва.

Через кредитну кризу багато британські туристи в даний час особливо залучені перспективою здавалося б дешеві тури за кордон, але замовлення до навчання, що очікує цілком могло б створити розчарування. Ризик особливо великий для тих, хто відмовляються від своїх страхування подорожей.

Страхування подорожей, необхідних для покриття непередбачених невдач
Це необхідно, щоб отримати покриття при поїздках за кордон, і це особливо відноситься до країн, які мають потенційно більш екстремальних погодних умовах. Купівля страхування подорожей заздалегідь займе багато ризиків з медичної турботи або втрачені або вкрадені власності.

Майк Пікард від Esure підсумував свою пораду для будь-якого потенційного мандрівника цього літа:

“Бронювання рано, щоб отримати угоду, і мати свято з нетерпінням очікуємо влітку вкорінене в британському психіки. У той час коли гроші йде підрахунок більш ніж коли-небудь, важливо, що британці не відчуваєте себе терміново у бронюванні через цінника і зробити свою домашню роботу заздалегідь. ”

Варто також виймаючи європейської картки медичного страхування (EHIC), яка дозволить вам зменшити вартість лікування в державних медичних системи будь європейській країні ви відвідуєте.

“Виїзд погоди, переконавшись, що паспорти дійсні, гарантуючи, що візи отримані, якщо потрібно, і не забуваючи при цьому оформити страховку на етапі бронювання в разі зміни обставин особистого між бронюванням, що відпустка угоди і відбувається насправді це в літній час, є всі вирішальне значення. “Написано Пікард.

Бронювання пізно
Був також новини з Кооперативне страхування подорожей, які, здавалося, показують, що багато людей замовляють свята в кінці цього року через побоювання з приводу власної фінансової безпеки. За їх обстеження 850 клієнтів, 57% людей збиралися книги свята цьогоріч в березні або пізніше.

“Як багато людей у ​​Великобританії на даний момент, багато хто з наших клієнтів є побоювання з приводу економіки і зайнятості, і це робить його важким для них, планувати відпустку в короткостроковій перспективі. Багато великі туроператори скоротили свої потужності на 2009 рік – на вершині масових скорочень у минулому сезоні – що означає, що менш доступно свята “, коментує Тревор Девіс з Кооперативу ..