заглядаючи в негайних вигод від доступних медичних закону для Вірджинії

Реформи охорони здоров’я або доступних медичних закону, як це офіційно відомо, приносить безліч змін у галузі охорони здоров’я в цілому. Говорячи в спеціальні терміни, він зачіпає багато питань, пов’язаних з держав, груп, шарів і області-в загальному, це дуже налаштовані, щоб задовольнити індивідуальні, так і колективні потреби громадян США.

Зобов’язання приніс цей закон забезпечить безліч переваг для споживачів, а також власників бізнесу, які прагнуть розширити варіанти медичного страхування для своїх працівників. Деякі з них є безпосередньо застосовними, а решта з них доступні з певною лінією часу. У цій статті ми розглянемо безпосередні вигоди для держави Вірджинії.

• Старші у Вірджинії будуть надані знижки на програми Medicare удару дірка від бублика або розрив в Medicare Part D покриття наркотиків. Новий закон продовжує надавати додаткові знижки для літніх людей на Medicare на роки вперед і закриває отвір пончика до 2020 року.

• Всі Medicare абітурієнтів у Вірджинії буде надана профілактичних послуг, в тому числі, колоректальний рак покази, мамографію, і щорічне відвідування оздоровчого без доплати, співстрахування, або франшизи.

• Вірджинія має доступ до $ 113 млн. федеральних доларів від федерального уряду, щоб забезпечити медичним страхуванням незастрахованих жителів з уже існуючими захворюваннями через новий вже існуючі умови плану програми страхування. Ця програма буде перетворена в Державну біржі в 2014 році.

• Малі підприємства з менш ніж 25 співробітників може перевірити можливість отримання скористатися податковим кредитом для забезпечення покриття для своїх працівників. Близько 14 400 малих підприємств у Вірджинії може претендувати на це.

• Дітям буде дозволено залишитися в їх сімейної політики медичного страхування в якості утриманців до досягнення нею віку 26 років. Це положення буде мати прямий вплив на придбання студентом медичного страхування, а також в деякій мірі від індивідуального медичного страхування.

• Для самого першого разу, Вірджинія має можливість фінансування Федеральної Medicaid для покриття для всіх малозабезпечених верств населення, незалежно від віку, інвалідності або сімейного стану.

• Як споживачі, Вірджинії будуть вигоду, тому що реформи охорони здоров’я забороняє страховим компаніям від розміщення життя тимчасового обмеження на охоплення вони надають.

• Крім того, споживачі не можуть бути виведені з під дії, коли вони хворіють. Це, по суті, одним з найбільш важливих факторів, що сприяють багато окремо взятому ринку медичного страхування.

Подібно до цього, реформи охорони здоров’я принести багато вигод для Вірджинії. Тим не менш, вона має свої власні зобов’язання, які стягуються із споживачів, тому що мандати придбання медичного страхування на всіх громадян. Існує штраф за споживачів, які не купити медичну страховку, щоб підтримати їх потреби охорони здоров’я.

Щоб говорити незалежно, здається, що плюси і мінуси можна легко маркованих і ми побачимо, що є більше плюсів, їх закон. Уряд намагається сприяти зобов’язання покупці поліса медичного страхування, пропонуючи багато варіантів і відкриття нових програм.