загальні факти – ірландська пенсій

Якщо ви новачок у фінансовій мінних поля, пенсії, то ця стаття буде відмінним місцем для початку. Наводячи коротку і загальний огляд ірландської пенсії, ви повинні мати можливість отримати корисну інформацію від читання на …

Будь-якому, хто розглядає починаючи пенсійний план необхідний основні керівництва, ця стаття дасть вам загальне уявлення про фінансовій сфері пенсій та виходу на пенсію. Інформація, яку ви буде заручитися допоможе вам вирішити, на ваш наступний крок на шляху до економії для вашої майбутньої фінансової безпеки.

Перше місце, щоб почати, щоб дати визначення слову пенсії. Пенсія є однією з форм інвестицій, де капітал, який було вкладено, і гроші, які накопичуються на цьому капітал, використовується для пенсійного фонду людини шляхом забезпечення постійного джерела доходу, в той час в їхньому житті, коли вони не більше працювати. Пенсії фінансуються під час занять людини років, з грошей, що надходять із заробітної плати цієї людини або інших видів доходу вони можуть бути в отриманні.

Більшість людей, що працюють у фінансовому секторі буде виступати за те, пенсія, загалом, кращі означає особу, має в своєму розпорядженні для збереження за роки виходу на пенсію. Пенсії спеціально призначені для цієї мети, і як такі мають багато переваг, які дозволяють людям заощадити значні суми протягом тривалих періодів часу. Наприклад, вони мають високу ставку податку скидання що є безпрецедентним в інші форми інвестицій.

Є багато різних видів пенсій, вони можуть бути запропоновані від різних провайдерів, таких як: роботодавців, страхових компаній, урядів або інших типів інституційного профспілок або асоціацій роботодавців, наприклад.

Пенсії іноді відомі під різними назвами, такими як пенсійні плани або пенсійний, хоча останні, як правило, відноситься до трудової пенсії, а не персональну пенсію.

Трудові пенсії, також відомий як роботодавець пенсій, є пенсійні плани, які створюються роботодавцями від імені своїх працівників, на яке кожна сторона зазвичай роблять регулярний внесок. Інші типи Організація буде також передбачити на пенсію народів; такі організації можуть виступити уряду чи профспілок. Трудові пенсії на користь і роботодавцем і працівником з питань оподаткування, хоча не всі роботодавці пропонують пенсійні схеми, або схеми, які вони пропонують, не обов’язково, як вигідно індивіду як і інші види пенсій.

Різні пенсії приходять з різними додатковими функціями, які інші пенсії не може запропонувати. Так, при прийнятті рішення про тип ірландської пенсії, яка найкраще підходить для ваших фінансових потреб, як в даний час і в майбутньому, ви повинні переконатися, що ви досліджуєте різні переваги різних пенсій і вибрати той, який підходить вам найкраще.

Крім того, пенсійні »відноситься до фактичних доходом, який отримав після виходу на пенсію, тобто регулярні внески, які вони отримують від своїх пенсійну схему, як тільки вони досягають пенсійного. Більшість людей будуть виходити на пенсію у віці визначається законом як вік виходу на пенсію, хоча деякі щасливі люди можуть отримати на пенсію рано. Люди, які отримують пенсії називаються пенсіонери або пенсіонери.

Державна пенсія доступна для більшості людей, що живуть в розвинених країнах, де уряди створили системи соціального забезпечення з метою забезпечення для тих, хто не має достатньо капіталу, щоб підтримати себе адекватно, в тому числі людей, які пройшли пенсійного віку. Щоб отримати право на державну пенсію в Ірландії, люди, повинно бути, зустрів загальні вимоги, Необхідно приділяти потрібну кількість внесків, і ці взяті з громадян валовий заробітної плати у вигляді PRSI внесків.

Проте, спираючись на державну пенсію на комфортний вихід на пенсію не рекомендується, це тому, що в майбутньому, то малоймовірно, що державну скарбницю зможуть зробити те ж саме Забезпеченість як вони здатні зараз, і навіть зараз, суму, яку вони надають, трохи нижче межі бідності. Це відбувається, тому що є менше людей, що працюють в пропорції до людей на пенсії, а це означає, що там не так багато грошей, щоб поділитися навколо, як раніше було, і країни Перської затоки росте в бебі-буму покоління входить вихід на пенсію.

Таким чином, в тому, що люди повинні почати вносити внески до пенсійні плани, крім того, що надаються урядом, для того, щоб переконатися, що вони можуть фінансувати їх виходу на пенсію і жити у відносному комфорті. Зв’язатися з постачальником пенсійного або незалежного фінансового консультанту для отримання додаткової інформації.

Ця стаття заснована на власних спостереженнях автора і досліджень і не пов’язаний ні з третього партійними організаціями.