загальні питання страхування продажу призводить запитати

Це важливо для кожного медичного страхування призводить агента дізнатися відповіді на типові запитання про його або її продуктів і послуг компанії. Вони не мають можливості чекати, щоб справити враження будь-кому, якщо вони, самі по собі, не так впевнено про те, що їх організація виступає за і пропонує для громадськості. Як правило, деталі різні, залежно від того, що страхування в даний час обговорюється, яка компанія. Але, є загальні питання можна підготуватися до заздалегідь, щоб вони могли оперативно конвертувати страхових продажу призводить до реальних покупцям.

Чому я повинен отримати страховку? Це питання має бути вітер, так як будучи агентом означає ретельно знаючи мети, переваги та недоліки продукту. Але, ви не хочете, щоб розтрощити ваших клієнтів зі списками та технічні пояснення. З іншого боку, ви не хотіли б у захват їх, а також, і змусити їх відчувати, що вони могли втратити можливість. Те, що ви можете зробити, це скласти деякі статистичні дані або проблеми, які ставляться до них як до людей. Без переоцінювати угоду, ввести страхування ви продаєте, як реальний спосіб профілактики або рішення. Наприклад, ви могли б сказати «Страхова отримує вас в ці важкі часи. Трагедія може вдарити вашу сім’ю без попередження, і це, швидше за все, спричинить за собою багато грошей, так що ви могли б отримати,. Враховуючи той факт, що 45 000 людей в Америці загинули через відсутність, здається, що це у ваших інтересах, щоб готуватися до гіршого, а не ризикують стати частиною статистики. ”

“Мені все одно потрібно, якщо у мене немає утриманців і перебуваю в абсолютно нормальному стані?” Це те, що очікувалося, як страхування потенційних клієнтів, природно перевірити обставини, навіть якщо вони вважають, що це важливо. Ніколи не втомлюється повторювати, майбутні наслідки мають здоров’ю, життю або страхування житла. Підготуйте для розрахунку витрат на щомісячні премії в порівнянні з імовірністю ушкодження, медичні або поховання платежі без допомоги страхової компанії. Це слід і далі підтримувати ваші відповіді на раніше поставлене запитання і змусити їх відчувати змушені розглянути можливість отримання страхової план.

“Чи можу я мати більше одного страхового поліса?” Це питання, яке може виникнути в ході бесіди з ведучим, і це, безумовно, допоможе вам переконати його або її, щоб підписатися на кілька планів, якщо ви зможете уточнити стан . Як правило, всі страхові компанії дозволяють придбання декількох страхування, є вони того ж або іншого характеру. Є кілька типів планів, у всякому разі, в одну загальну категорію. Однак, ви повинні роз’яснити клієнту, що компанії, можливо, доведеться досліджувати мотиви застосування для страхового покриття, який більше, ніж того вимагає ситуація.

“Чи можу я отримати страховий поліс для когось ще, і я можу утримувати інформацію від них?” Це дійсно питання, особливо якщо ви розмовляєте з чийсь чоловік, дружина, дитина або батько. Універсально, страхові компанії дозволяють третім медичного страхування партії призводить до обробки документації. Тим не менш, вони будуть вимагати певні іспити, інтерв’ю та ідентифікації, що означає, що інші особи, що повинні знати про страховий поліс, який в даний час розробляється на його або її імені.

Вони повинні охоплювати основи. Тим не менше, якщо ви хочете, щоб здаватися більш надійним, ви повинні освіжити в пам’яті основні, а також технічні питання, а також дізнатися відповіді напам’ять.