загальні питання страхування життя і попросив answered_

Хто має право придбати поліс страхування життя на моє життя?

Єдина людина, яка може купити поліс страхування життя на вашому житті це той, хто має фактичне “страховий інтерес” на ваше життя. Незнайомець не можуть набувати поліс страхування життя на ваше життя.

Особи, які зазвичай мають страхового інтересу на чуже життя є членами сім’ї (найближчі родичі), роботодавців, ділових партнерів або великих кредиторів.

У мого бенефіціари мають страхового інтересу на моє життя?

Якщо ви купуєте поліс страхування життя на ваше власне життя, то ви є власником цієї конкретної політики. Ви маєте право назвати кого завгодно, як ваша бенефіціаром.

Як почати процес подачі заявки на страхування життя?

Як правило, ви заповнюєте заяву про вашої особистої історії здоров’я, віку, та іншу інформацію. Залежно від ваших відповідей щодо застосування, компанія зі страхування життя буде визначати, якщо він хоче застрахувати вас чи ні.

Після того як додаток завершиться, ви повинні переконатися, щоб ознайомитися з ним, щоб зловити будь-які помилки, порожні місця, або будь-яку іншу додаткову інформацію Ви забули включити. Ця програма стане частиною вашої політики контракт по лінії, і всі порожні місця, залишені на додаток може ризикуєте заповнюються іншою стороною.

Це завжди важливо бути максимально чесними при заповненні додатка. Будь-які фактичні упущення, перебільшень, напівправду чи брехня може призвести до того, щоб стати політика недійсною, якщо виявлені пізніше, ризикуючи виходячи з бенефіціарів ні з чим.

Наскільки велика на чинник мій вік і стан здоров’я, коли компанія вирішує застрахувати мене?

Ці фактори, безумовно, те, що береться до уваги, коли компанія по страхуванню життя є визначальним, якщо вони хочуть, щоб забезпечити вам.

Це правда, що компанії зі страхування життя в цілому брати на себе ризики щодо страхування тих, хто не в ідеальному стані здоров’я, ці компанії все ще намагаються стека шанси якомога вище на їх користь. Щоб звести до мінімуму будь-які потенційні ризики, страхові компанії багато вирішують, скільки для зарядки потенційним страхувальником безпосередньо залежно від конкретних факторів, таких як стан здоров’я і вік.

Компанії зі страхування життя використовувати статистичні вимірювання («таблиць смертності”), щоб оцінити, скільки часу потенційний страхувальник буде жити. Залежно від цього виміру страхова компанія буде оцінити, скільки стягувати плату за поліс страхування життя і яку користь прийде разом з нею.

Як застрахована особа стає старше, ризик страхова компанія приймає також зростає, так само як і вартість поліса. Це одна з головних причин, чому страхування життя, як правило, набагато дешевше, так ви молодше. Це може бути важко забезпечити страхування життя час від часу, якщо ви досить старий за віком.

Страхові компанії життя приймати інші фактори до уваги, окрім здоров’я і віку, однак. Вони також дивляться на елементи, які можуть негативно вплинути на життя потенційного застрахованої особи тривалості, наприклад, особисті звички, вибір професії, і історії здоров’я сім’ї.